Foto Galeri WebTV

09 Ekim 2017 Pazartesi  18:27
Yeni Sezonda Yeni Başarılar Bekleniyor
2017-2018 Eğitim Öğretim Sezonunda Serikli öğrencilerin Serik'i yine her alanda en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceklerini Serik halkı inanıyor.
 

QR Kodu
 


2017-2018 Eğitim Öğretim Sezonunda Serikli öğrencilerin Serik'i yine her alanda en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceklerini Serik halkı inanıyor.

Yaz sezonunun ve uzun tatil günlerinin bitmesi ile birlikte, 2017-2018 Eğitim Öğretim Sezonunun başlaması ile birlikte Serik için yeni başarıların da zamanı gelmiş oldu. TEOG'un kaldırılması ve oluşturulmakta olan yeni sistemde sosyal ve sportif aktivitelerin de önem kazanması beklentisi son yıllarda eğitim, spor, bilim ve sosyal alanlarda ivmesi sürekli yukarıya giden Serik eğitim camiasının bundan olumlu etkilenmesi bekleniyor. Öğrenci, öğretmen ve eğitim çalışanları ile 25 binli rakamları aşan Serik eğitim ordusu artık son yıllarda Antalya ilçeleri ve özellikle il merkezi ile her alanda başa baş yarışıyor.

Önceki yıllarda Muratpaşa, Konyaaltı, Alanya, Manavgat vb. gibi ilçelerin eğitim, spor, bilim ve sosyal imkanlarına gıpta ile bakan ilçemiz artık onları yakalama eşiğine gelmiş durumda. Serik'te kurulu hem devlet hem de özel ilk e orta dereceli okullarda idareciler, öğretmenler ve öğrenciler çağın gerektirdiği her türlü imkandan yararlanarak her anada başarıyı odaklanıyorlar.

Çok değil bunda 7-8 yıl kadar önce gıpta ile bakılan il çapında dereceleri Serik artık çoktan aşmış olayı ulusal ve uluslararası başarılara hedeflemiş durumda. 2017-2018 Eğitim Öğretim Sezonunda Serikli öğrencilerin Serik'i yine her alanda en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceklerini Serik halkı inanıyor.

Haber: Osman Türkçe


 
 

 

 

 

Sandıkta 'Tepik'lenmeyin'...
Seçim süresince Seriklinin gönlünü kazanamayanlar seçim günü sandıkta 'Tepik'ten...
12.11.2018 (0)
Ortak Payda Serik Olmalı
Yerel seçim süresi ve sonrasında 'Ortak Payda Serik' prensibinin kişisel ve günc...
05.11.2018 (0)
Serik'te 'Hizmet Aşkı' İle Yüzlerce Aday
Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için Serik'te sayıları binleri...
18.10.2018 (0)
Kaymakam Şimşek'in İlginç Önerisi
Serik Kaymakamı Haluk Şimşek'in, Acısu ya da Köprüçay ırmaklarına uluslararası b...
15.10.2018 (1)
Serik'in Marka Değeri
Serik Belediyespor, bir Akhisarspor, bir Afjet Afyonspor gibi şehrinin marka değ...
01.10.2018 (1)