Foto Galeri WebTV

16 Mayıs 2018 Çarşamba  18:47
Yükseliş Anadolu Mezunlarını Uğurladı
Akdeniz Yükseliş Anadolu Lisesi'nin 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı mezuniyet gecesi 13 Mayıs 2018 Pazar günü Boğazkent Denizyıldızı Restoran'da yapıldı.
 

QR Kodu
 

Akdeniz Yükseliş Anadolu Lisesi'nin 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı mezuniyet gecesi 13 Mayıs 2018 Pazar günü Boğazkent Denizyıldızı Restoran'da yapıldı.

Özel Akdeniz Yükseliş Anadolu Lisesi'nin mezuniyet törenine Serik İlçe Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, Serik İlçe Milli Eğitim Müdürü İkram Ekiz, şube müdürleri, okul müdürleri, davetliler, veliler ve öğrenciler katıldılar.

Pazar günü saat 20.00'da başlayan program öncesi davetlilere yemek ikramı yapıldı. Belediyemiz mehteran takımının mini konseri izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Mezun olan öğrencilerin meşalelerle yürüyüşü coşkuyla gerçekleşti.2006 yılından beri eğitim öğretime hizmet veren Akdeniz Yükseliş Eğitim Kurumları 12 yıllık ilk öğrencilerini mezun etti. Mezun öğrencilere hediyelerini İlçe Milli Eğitim Müdürü İkram Ekiz ve Kurucu Temsilcisi Necmettin Çalık takdim etti. Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Çalık mezuniyet programında yaptığı konuşmada şunları söyledi; ''Bu pırıl pırıl gençlerin yetişmesi için Yükseliş ailesi olarak gece gündüz çalıştık ve bunun mükâfatını hem sosyal hem sportif hem de eğitim başarısında görüyoruz. Bizim buralara gelmemizde Serik halkının desteği çok büyük sizlere çok teşekkür ediyorum. Allah yolunuzu açık etsin. Nereye giderseniz gidin bizleri unutmayın. Sizlerle gurur duyuyorum, gözlerinizden öpüyorum.''

Daha sonra ise 12. sınıf öğrencileri 11. sınıf öğrencilerine bayrak-flama devir teslim etti Mezuniyet programı aralarında sunulan slaytlardan sonra 12. sınıf öğrencilerine sınıf rehber öğretmenleri tarafından hediyeleri verildi. 12. sınıf şubeleri bu esnada sahnede güzel görüntüler oluşturdu. Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık sınıfların hediyelerinin verilmesi sırasında sürpriz yaparak bir şubenin hediye merasimine iştirak etti. Programın devamında Özel Akdeniz Yükseliş Anadolu Lisesi öğrencilerinden oluşan bir grup dinleyicilere mini konser verdi. Yükseliş Anadolu Halk oyunları ekibi de gösterileriyle geceye renk kattı.

Bütün mezunların sahneye çağırılması ardından öğrencilerin keplerini havaya fırlatmasıyla havai fişek gösterisi izleyenlere ve öğrencilere hoş anlar yaşattı. Törenin ardından konserle eğlence gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

Haber: Osman Türkçe 
 

 

 

 

Miniklerin Tiyatro Keyfi
Serik Kazım Karabekir Anaokulu öğrencileri için 'Kralın elbiseleri' adlı tiyatro...
18.02.2019 (0)
Kadriye'de Bilim Şenliği Yapıldı
Kadriye İlkokulu'nun Çok Amaçlı Salonunda düzenlenen Bilim Şenliği oldukça ilgi...
14.02.2019 (0)
Yükseliş'ten Kardeş Okula Ziyaret
Akdeniz Yükseliş Eğitim Kurumları geleneksel hale getirdiği kardeş okul projeler...
13.02.2019 (0)
Çocuklar Üşümesin
Serik İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri kıyafe...
12.02.2019 (0)
Taleplerinin Karşılanmaması Olumsuz Etkiledi
Mustafa Çoban, eğitim çalışanlarının mazeretleri doğrultusunda yer değişikliği t...
08.02.2019 (0)