Foto Galeri WebTV

17 Mayıs 2018 Perşembe  17:58
MHP, Ramazanı Vatandaşlarla Karşıladı
Milliyetçi Hareket Partisi Serik İlçe Teşkilatı ve Kadın Kolları Ramazan-ı Şerif'in başlaması nedeniyle lokma tatlısı dağıttılar.
 

QR Kodu
 

Milliyetçi Hareket Partisi Serik İlçe Teşkilatı ve Kadın Kolları Ramazan-ı Şerif'in başlaması nedeniyle lokma tatlısı dağıttılar.

Salı Pazarı'nda yapılan lokma tatlısı ikramına Milliyetçi Hareket Partisi Serik İlçe Başkanı Ahmet Ali Coşkun da katıldı. MHP İlçe Başkanı Ahmet Ali Coşkun mübarek Ramazan ayının başlaması ile ilgili olarak şunları söyledi; ''Başı Rahmet, ortası mağfiret, sonu da cehennemden kurtuluş olan Ramazan ayına gireceğimiz son günü idrak ediyoruz. Allah nasip ederse bu gece sahura kalkıp yarın orucumuzun ilk gününü tamamlayacağız. Ramazan-ı Şerif müminlerin kendilerini Allah-ü Teâlâ'ya affettirmeleri için bir fırsattır. Ramazan ayı içinde bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi'nin bulunduğu bir aydır. Bu ayda cennet kapıları açılır, cehennem kapıları kilitlenir ve şeytanlar zincire vurulur. Milli Hareket Partisi Serik İlçe Teşkilatı olarak, Kadın Kollarımızla birlikte Ramazan-ı Şerif'in başlaması nedeniyle halkımıza lokma tatlısı ikramında bulunduk ve Serik Halkımızın Ramazan-ı Şerifini kutladık. Bu vesileyle Müslüman kardeşlerimize yapılan zulmün son bulmasını ümit ediyor, Türk İslam aleminin mübarek Ramazan ayını kutluyorum. Oruçlarınızın kabul, ibadetlerimizin makbul, Ramazan ayımızın hayırlısıyla sağlık, sıhhat, afiyet, bolluk ve bereket içerisinde geçmesini temenni ediyorum.''

Haber. Osman Türkçe


 
 

 

 

 

Çanakkale Zaferimizi Kutladık
Serik'te 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla törenler dü...
18.03.2019 (0)
İnternetten 150 Liraya Satılık 'Tarih'
GENELDE ikinci el eşyaların satıldığı bir internet sitesinde tarihi yapıya ait m...
18.03.2019 (0)
Duygulandıran Çanakkale Zaferi Anması
ÇANAKKALE Zaferinin 104. yıl dönümü dolayısıyla Antalya Kültür Merkezi'nde tören...
18.03.2019 (0)
Kayak Merkezi İçin Leğenle Kayıp Karda Güreştiler
Alanya ilçesinde 2 bin 300 rakımlı Akdağ'a yapılması planlanan kayak merkezine k...
18.03.2019 (0)
Tütüncü: Türkiye'nin Fotoğrafı, Kitap Fuarı'nda
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Kitap Fuarı'nın son gününde de ziyar...
18.03.2019 (0)