Foto Galeri WebTV

17 Mayıs 2018 Perşembe  17:58
MHP, Ramazanı Vatandaşlarla Karşıladı
Milliyetçi Hareket Partisi Serik İlçe Teşkilatı ve Kadın Kolları Ramazan-ı Şerif'in başlaması nedeniyle lokma tatlısı dağıttılar.
 

QR Kodu
 

Milliyetçi Hareket Partisi Serik İlçe Teşkilatı ve Kadın Kolları Ramazan-ı Şerif'in başlaması nedeniyle lokma tatlısı dağıttılar.

Salı Pazarı'nda yapılan lokma tatlısı ikramına Milliyetçi Hareket Partisi Serik İlçe Başkanı Ahmet Ali Coşkun da katıldı. MHP İlçe Başkanı Ahmet Ali Coşkun mübarek Ramazan ayının başlaması ile ilgili olarak şunları söyledi; ''Başı Rahmet, ortası mağfiret, sonu da cehennemden kurtuluş olan Ramazan ayına gireceğimiz son günü idrak ediyoruz. Allah nasip ederse bu gece sahura kalkıp yarın orucumuzun ilk gününü tamamlayacağız. Ramazan-ı Şerif müminlerin kendilerini Allah-ü Teâlâ'ya affettirmeleri için bir fırsattır. Ramazan ayı içinde bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi'nin bulunduğu bir aydır. Bu ayda cennet kapıları açılır, cehennem kapıları kilitlenir ve şeytanlar zincire vurulur. Milli Hareket Partisi Serik İlçe Teşkilatı olarak, Kadın Kollarımızla birlikte Ramazan-ı Şerif'in başlaması nedeniyle halkımıza lokma tatlısı ikramında bulunduk ve Serik Halkımızın Ramazan-ı Şerifini kutladık. Bu vesileyle Müslüman kardeşlerimize yapılan zulmün son bulmasını ümit ediyor, Türk İslam aleminin mübarek Ramazan ayını kutluyorum. Oruçlarınızın kabul, ibadetlerimizin makbul, Ramazan ayımızın hayırlısıyla sağlık, sıhhat, afiyet, bolluk ve bereket içerisinde geçmesini temenni ediyorum.''

Haber. Osman Türkçe


 
 

 

 

 

Serik'te Aşure Zamanı
Serik Belediyesi tarafından Serik Çınaraltı Meydanı'nda geleneksel aşure dağıtım...
21.09.2018 (0)
Alzheimere Dikkat Çekmek İçin'Erik Dalı'Oynadılar
200 Emekli, Alzheimere Dikkat Çekmek İçin 'Erik Dalı' Oynadı...
21.09.2018 (0)
9 Ayda Yüzde 200'ün Üzerinde Zam
Yardımcı: Tavuk Eti 9 Ayda Yüzde 200'ün Üzerinde Zamlandı...
21.09.2018 (0)
Lyrboton Kome Antik Kenti Ziyarete Açıldı
Kepez ilçesinde bulunan 2 bin 200 yıllık tarihe sahip Lyrboton Kome Antik Kenti,...
21.09.2018 (0)
Büyükşehir'den Aşure İkramı
ANTALYA Büyükşehir Belediyesi, Muharrem ayı dolayısıyla Muratpaşa ve Alanya ilçe...
21.09.2018 (0)