Foto Galeri WebTV

17 Mayıs 2018 Perşembe  18:01
Serikli Pehlivanlar Derecelerle Döndüler
Serik Belediyesi güreş takımı yine hafta sonu çıktığı er meydanlarında elde ettiği derecelerle büyük bir başarıya imza attı.
 

QR Kodu
 

Serik Belediyesi güreş takımı yine hafta sonu çıktığı er meydanlarında elde ettiği derecelerle büyük bir başarıya imza attı.

Muğla Köyceğiz'de bu yıl 6.'sı düzenlenen geleneksel yağlı Güreşlerde Serik Belediyesi Güreş Takımı iki birincilik, üç ikincilik ve iki üçüncülük elde etti. 12 Mayıs Cumartesi günü yapılan Köyceğiz Yağlı Güreşleri'nde Serik Belediyesi'nin yeni Başpehlivanlarından Ali Gürbüz ikinci, Okan Acar üçüncü oldu. Büyük ortada Bayram Aslantaş ikinci, Ahmet Ercan üçüncü oldu. Deste büyük boyda Ali Kan birinci olurken, Osman Kan ikinci, Tozkoparan'da Ramazan Çilengir de elde ettiği başarısıyla birincilik kürsüsüne çıktı.

13 Mayıs Pazar günü Gebze ve Akhisar yağlı güreşlerine katılan Serik Belediyesi güreş takımı, burada da elde ettiği başarılı sonuçlarla adından söz ettirmeye devam etti. Gebze Belediye Başkanlığı tarafından bu yıl 24'.sü düzenlenen Geleneksel Hünkâr Çayırı Yağlı Güreşlerinde 14 boyda yaklaşık 800 güreşçi katıldı. Bu sezon Serik Belediyesi adına çıktığı ilk er meydanında başpehlivanlığı unvanını elde eden Ali Gürbüz, Gebze'de çıktığı er meydanında da finalde ki rakibi Salih Erinç'i mağlup ederek, ikinci kez başpehlivanlığa ulaştı. Ayrıca küçük orta büyük boyda Enver Yörük de üçüncü oldu. Manisa Akhisar Çağlak Festival Güreşlerinde kol bağlayan diğer Serik Belediyesi güreş takımı sporcularından Hasan Borucu baş altında ikinci, Volkan Gök küçük orta küçük boyda üçüncü, Deste büyük boyda Osman Kan birinci ve Ali Kan ikinci oldu.

Haber: Osman Türkçe


 

 
 

 

 

 

Rose Geliyor, Tiger Sırada
Serik ilçesinde düzenlenecek Turkish Airlines Open Golf Turnuvası'nın geçen yılk...
16.07.2018 (0)
Galatasaray'ın Şampiyonluğu Antalya'da Taçlandı
Antalya Galatasaraylılar Derneği, kulübün 21'inci şampiyonluğunu kutladı. ...
16.07.2018 (0)
Kapıcı Dairesinde Olimpiyat Hayali
Halterci Soner Coşkun (20), Meksika'da elde ettiği dünya üçüncülüğünün ardından ...
13.07.2018 (0)
''Bu Yıl, Antalyaspor İçin Feda Yılıdır''
ANTALYASPOR Kulübü Başkanı Cihan Bulut, bu yılın Antalyaspor için feda yılı olma...
13.07.2018 (0)
Hedef Altın Kemer
Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, güreş takımından çok şeyler bekl...
12.07.2018 (0)