Foto Galeri WebTV

17 Mayıs 2018 Perşembe  18:02
Özel Çocuklardan Özel Program
Engelliler Haftası nedeniyle, Hacı Mustafa Bankoğlu Ortaokulu Özel Eğitim sınıfı öğrencileri ve öğretmenleri tarafından program düzenlendi.
 

QR Kodu
 

Engelliler Haftası nedeniyle, Hacı Mustafa Bankoğlu Ortaokulu Özel Eğitim sınıfı öğrencileri ve öğretmenleri tarafından program düzenlendi

 10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle, Hacı Mustafa Bankoğlu Ortaokulu Özel Eğitim sınıfı öğrencileri ve öğretmenleri tarafından Serik Kız İmam-Hatip Lisesi Konferans salonunda program düzenlendi. Programa, Serik Kaymakamı Haluk Şimşek, Belediye Başkan Prof. Dr. Ramazan Çalık, Cumhuriyet Başsavcısı İsmet Çınar,  İlçe Milli Eğitim İkram Ekiz, Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Kaya, İlçe Nüfus Müdürü Hatice Tümer, Mal Müdürü Yusuf Koç, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Mevlüt Özen, Siyasi Parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri öğretmenler, öğrenciler ve velileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başla yan programda günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Hacı Mustafa Bankoğlu Ortaokulu Müdürü Hüseyin Püseli yaptı. Püseli konuşmasında şunları söyledi; ''Engelliler Haftası kutlu olsun, hepimizin birer engelli adayıyız.  Engelli vatandaşlarımızın üretime katılmasını sağlamalıyız ve yeni imkanlar yaratmalıyız. Engelli vatandaşları kucaklayarak sorunlarını çözmeliyiz. Öncelikle empati yaparak, kendimizi onların yerine koymalı, sorunlarını gidermek için duyarlılık göstermeliyiz. Onları sevgiyle kucaklarsak engelleri ortandan kaldırabiliriz.''

Konuşmanın ardından, Hacı Mustafa Bankoğlu Ortaokulu Özel Eğitim sınıfı öğrencileri ve öğretmenleri; şiir, koro, dans ve müzik gibi çeşitli  gösterilerini izleyicilerin beğenisine sundu. Yapılan birbirinden güzel gösteriler izleyiciler tarafından ayakta alkışlandı.

Haber: Osman Türkçe

 

 
 

 

 

 

Tekeli'de İlköğretim Haftası Kutlandı
2018-2019 İlköğretim Haftası Tekeli Ortaokulu'nda Çarşamba günü coşkuyla kutland...
20.09.2018 (0)
Yükseliş'te İlk Ders Zili Çaldı
Özel Akdeniz Yükseliş Koleji öğrencileri, öğretmenleri ve velileri 2018-2019 eği...
19.09.2018 (1)
Eğitim Ordusu Sezona Başladı
Tüm Türkiye'de olduğu gibi Serik'te de 17 Eylül Pazartesi günü itibariyle tüm ok...
17.09.2018 (0)
''Sorunlarımız Çok, Fakat Çözümsüz Değildir''
Türk Eğitim Sen Antalya 1 Nolu Şube Başkanı Oğuz Öztürk yeni eğitim öğretim yılı...
17.09.2018 (0)
Günübirlik Değil, Köklü Çözüm İstiyoruz
EĞİTİM Bir Sen'in Antalya Şube Başkanı Mustafa Çoban, eğitim sezonu öncesi çözüm...
17.09.2018 (0)