Foto Galeri WebTV

17 Mayıs 2018 Perşembe  18:02
Özel Çocuklardan Özel Program
Engelliler Haftası nedeniyle, Hacı Mustafa Bankoğlu Ortaokulu Özel Eğitim sınıfı öğrencileri ve öğretmenleri tarafından program düzenlendi.
 

QR Kodu
 

Engelliler Haftası nedeniyle, Hacı Mustafa Bankoğlu Ortaokulu Özel Eğitim sınıfı öğrencileri ve öğretmenleri tarafından program düzenlendi

 10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle, Hacı Mustafa Bankoğlu Ortaokulu Özel Eğitim sınıfı öğrencileri ve öğretmenleri tarafından Serik Kız İmam-Hatip Lisesi Konferans salonunda program düzenlendi. Programa, Serik Kaymakamı Haluk Şimşek, Belediye Başkan Prof. Dr. Ramazan Çalık, Cumhuriyet Başsavcısı İsmet Çınar,  İlçe Milli Eğitim İkram Ekiz, Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Kaya, İlçe Nüfus Müdürü Hatice Tümer, Mal Müdürü Yusuf Koç, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Mevlüt Özen, Siyasi Parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri öğretmenler, öğrenciler ve velileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başla yan programda günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Hacı Mustafa Bankoğlu Ortaokulu Müdürü Hüseyin Püseli yaptı. Püseli konuşmasında şunları söyledi; ''Engelliler Haftası kutlu olsun, hepimizin birer engelli adayıyız.  Engelli vatandaşlarımızın üretime katılmasını sağlamalıyız ve yeni imkanlar yaratmalıyız. Engelli vatandaşları kucaklayarak sorunlarını çözmeliyiz. Öncelikle empati yaparak, kendimizi onların yerine koymalı, sorunlarını gidermek için duyarlılık göstermeliyiz. Onları sevgiyle kucaklarsak engelleri ortandan kaldırabiliriz.''

Konuşmanın ardından, Hacı Mustafa Bankoğlu Ortaokulu Özel Eğitim sınıfı öğrencileri ve öğretmenleri; şiir, koro, dans ve müzik gibi çeşitli  gösterilerini izleyicilerin beğenisine sundu. Yapılan birbirinden güzel gösteriler izleyiciler tarafından ayakta alkışlandı.

Haber: Osman Türkçe

 

 
 

 

 

 

Tekeli'de Türkiye Derecesi Sevinci
LGS sonuçlarına göre Tekeli Ortaokulu öğrencisi Samet Erdem Türkiye genelinde % ...
09.07.2018 (0)
Yedisu'dan Devlet Desteği Açıklaması
Mehmet Can; ''Velilerimiz devlet desteğine başvuru yapmak için LGS yerleştirme s...
28.06.2018 (0)
Yaz Kuran Kursları Açıldı
Serik Müftülüğü tarafından düzenlenen Yaz Kuran Kurslarının açılışı dolayısıyla ...
27.06.2018 (0)
''Neden Yedisu'ya Kayıt Yaptırmalıyım?''
Yedisu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kurucularından Mehmet Can; '' 9. sınıf ö...
27.06.2018 (0)
AÜ, Tıp Ve Sağlık Bilimleri Başarısı
Akdeniz Üniversitesi, 2017-2018 alan sıralamasında, tıp ve sağlık bilimleri alan...
26.06.2018 (0)