Foto Galeri WebTV

14 Eylül 2018 Cuma  18:02
Serik, Mustafa Yıldızdoğan'la Coştu
Serik Belediyesi'nin Serik Festivali kapsamında düzenlediği sünnet şöleninde 41 çocuk erkekliğe ilk adımı attı.
 

QR Kodu
 

Serik Belediyesi'nin Serik Festivali kapsamında düzenlediği sünnet şöleninde 41 çocuk erkekliğe ilk adımı attı. Gecede sevilen sanatçı Mustafa Yıldızdoğan sahne alarak Çınarltına gelen binlerce Serikliyi coşturdu.

Serik Belediyesi'nin Serik Festivali kapsamında 12-16 Eylül tarihlerinde düzenlediği etkinliklerle Serik'te bayram havası esiyor. Festival, Çarşamba günü Demet Akalın konseriyle, 70 yıldır tapu hayali kuran vatandaşlara tapuların dağıtılması ile başlamıştı. 13 Eylül Perşembe günü ise erkekliğe ilk adım atan sünnet çocukları için Mustafa Yıldızdoğan sahne aldı. Çınaraltı Meydanında Serik Festivalinin ikinci gününde düzenlenen sünnet şöleni renkli görüntülere sahne oldu. 41 çocuğun sünnet olduğu şölene, Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, eşi Hayrunnisa Çalık, Serik Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. H. Yusuf Kara, Ak Parti Serik İlçe Başkanı Hasan Kozan, Serik Belediyespor Kulübü Başkanı Ali Aksu ve davetliler katıldılar.

Sünnet olan 41 çocuğun sahneye çağırılması ile birlikte protokol üyeleri de sahneye davet edildi. Burada kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık; ''Geleneksel sünnet şölenlerimizde bu zamana kadar binlerce çocuğumuzu sünnet ettirdik. Böyle anlamlı bir program yapmaktan ayrı mutluluk duyuyorum. Hayatın her aşamasında çocuklarımızın yanındayız. Çocuklarımız burada hayatlarında unutmayacakları bir anı bizimle yaşadı. Allah ailelerine daha güzel günlerini göstersin. İnşallah bizlere mürüvvetlerini görmekte nasip olur. Tüm yavrularımıza bereketli, uzun ömürler diliyorum'' dedi. 

Başkan Çalık çocukların sünnet merasimine katkılarından dolayı Serik Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. H. Yusuf Kara'ya plaket verdi. Daha sonra ise protokol üyeleri sünnet çocuklarına birer altın taktılar ve hep birlikte sahnede müzik eşliğinde oynayarak çocukların mutluluklarına ortak oldular.

 

YILDIZDOĞAN'DAN BİRLİK MESAJI

2018 Serik festivali kapsamında sahne alan ünlü sanatçı Mustafa Yıldızdoğan Serik'ten birlik beraberlik mesajı verdi. Yıldızdoğan; ''Karşımda çok güzel bir tablo var. Her düşünceden ve her görüşten insanın bu gün bu meydanda buluşması oldukça önemli. Bu aralar en çok ihtiyacımız olan şey birlik, beraberlik. Hamdolsun bunu da başarıyoruz. Öncelikle Serik halkına çok teşekkür ediyorum. Serik benim gönlümde ayrı bir yere sahip. Burası milletini seven vatanperver insanların memleketi. Bugün bizleri buluşturan Belediye Başkanımız Ramazan Çalık'a çok teşekkür ediyorum'' dedi

SERİK, EĞLENCEYE DOYMUYOR

Mahalli sanatçı Murat Balaban ile şovmen Ersin Korkut Yıldızdoğan konseri öncesi Serik halkını coşturdu. Sanatçı Mustafa Yıldızdoğan ile coşkunun doruğa çıktığı gecede Başkan Çalık tarafından sanatçıya üzerinde isminin yazdığı Serik Belediyespor forması, meşhur Serik bıçağı hediye edildi. Yıldızdoğan ise Çalık'a teşekkür etti. Daha sonra ünlü sanatçı yeşil-beyazlı forma ile sevilen şarkılarını hayranları için seslendirdi.

Haber: Osman Türkçe

 
 

 

 

 

Türkiye, Serik'te Satrançla Buluşacak
Dünyanın en büyük satranç buluşması olarak nitelenen, Türkiye Küçükler, Yıldızla...
18.01.2019 (0)
Zeytinpark Çocukları Bekliyor
ANTALYA'nın en büyük yeşil alanı ve oksijen deposu Zeytinpark, çocukların doğayl...
18.01.2019 (0)
Ledle Aydınlattıkları Serada Domates
Antalya'da Ar-Ge çalışması yapılan bir firmanın bina içinde kurduğu ledle aydınl...
18.01.2019 (0)
Belediyelerin 'Kent Hakkı Karnesi' Çıkarılacak
ANTALYA Kent İzleme Platformu'nun (AKİP) düzenleyeceği forumla belediyelerin 'ke...
18.01.2019 (0)
'Müzede Selfie Günü' Etkinliğine Büyük İlgi
KÜLTÜR ve Turizm Bakanlığı'na bağlı 300'den fazla müzede dünya ile eş zamanlı 'M...
18.01.2019 (0)