Foto Galeri WebTV

04 Ekim 2018 Perşembe  18:07
Yükseliş Fen Lisesi'nden Ekiz'e Ziyaret
Özel Akdeniz Yükseliş Fen Lisesi yöneticileri ve öğrencileri geçtiğimiz günlerde İlçe Milli Eğitim Müdürü İkram Ekiz'i makamında ziyaret edip Fen Lisesiyle ile ilgili bilgiler verdiler.
 

QR Kodu
 

Özel Akdeniz Yükseliş Fen Lisesi yöneticileri ve öğrencileri geçtiğimiz günlerde İlçe Milli Eğitim Müdürü İkram Ekiz'i makamında ziyaret edip Fen Lisesiyle ile ilgili bilgiler verdiler.

Ziyarete, Akdeniz Yükseliş Fen Lisesi Müdür Halil Topçuoğlu, idareciler, öğretmenler ve öğrenciler katıldılar. Ziyarette konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İkram Ekiz şunları söyledi; ''Yükseliş Eğitim Kurumları bilindiği üzere ilçemize ilk özel okulu açan güçlü, vizyon sahibi bir kurumumuzdur. Bu yıl da ilçemize ilk Fen Lisesini kazandırdılar. Yükseliş ailesi her konuda ilçemize başarılar kazandırmıştır. Gerek ders ve sınav başarısı gerek sportif anlamdaki Türkiye ve Dünya şampiyonlukları elde etmiş ve ilçemizin, ilimizin, ülkemizin adını duyurmuştur. Böyle büyük başarılara imza atan Yükseliş Eğitim Kurumları Fen Lisesi idarecileri ve öğrencilerini makamımızda kabul etmenin şerefini yaşıyorum. İnşallah bu başarıların yenilerini yakalarız. Serik'imizin adını duyurmaya ve başarısını artırmaya devam ederiz.''

Haber: Osman Türkçe


 
 

 

 

 

Miniklerin Tiyatro Keyfi
Serik Kazım Karabekir Anaokulu öğrencileri için 'Kralın elbiseleri' adlı tiyatro...
18.02.2019 (0)
Kadriye'de Bilim Şenliği Yapıldı
Kadriye İlkokulu'nun Çok Amaçlı Salonunda düzenlenen Bilim Şenliği oldukça ilgi...
14.02.2019 (0)
Yükseliş'ten Kardeş Okula Ziyaret
Akdeniz Yükseliş Eğitim Kurumları geleneksel hale getirdiği kardeş okul projeler...
13.02.2019 (0)
Çocuklar Üşümesin
Serik İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri kıyafe...
12.02.2019 (0)
Taleplerinin Karşılanmaması Olumsuz Etkiledi
Mustafa Çoban, eğitim çalışanlarının mazeretleri doğrultusunda yer değişikliği t...
08.02.2019 (0)