Foto Galeri WebTV

02 Kasım 2018 Cuma  18:24
Dunne'den Regnum Carya'ya Övgü
Paul Dunne, turnuvaya ev sahipliği yapan Regnum Carya Golf Sahası için ''Dünyanın neresine giderseniz gidin daha iyi saha bulamazsınız'' dedi.
 

QR Kodu
 

TURKİSH Airlines Open'ın ilk gününü 64 vuruşla ilk sırada bitiren İrlandalı oyuncu Paul Dunne, turnuvaya ev sahipliği yapan Regnum Carya Golf Sahası için "Dünyanın neresine giderseniz gidin daha iyi saha bulamazsınız" dedi.

Antalya'da yapılan 7 milyon dolar toplam ödüllü Turkish Airlines Open'da ilk günü lider tamamlayan İrlandalı oyuncu Paul Dunne, iyi oyununu Regnum Carya Sahası'nın mükemmel kondüsyonuna bağladı. İlk raundu 64 vuruşla bitiren Dunne, "Saha her yönüyle mükemmel. Geçen yıl burada ilk kez oynamıştım. Bu yılkine benzer şartlar vardı ama hava biraz rüzgarlıydı. Dünyanın neresine giderseniz gidin bundan daha iyi şartlarda saha bulamazsınız. Green'ler çok iyi akıyor. Fairway ve rough'lar da çok iyi durumda. İyi skor yapmak için tüm şartlar mevcut" diye konuştu.

İlk raunddaki başarısının sırrının 'uzun vuruşlar' olduğunu dile getiren Dunne, şampiyon olmak için -7'den daha iyisini yapmak zorunda olduğunu bildiğini söyledi. Dunne, ''Hava durumuna bakınca önümüzdeki üç güm yağmur ve rüzgar görünmüyor. Dolayısıyla turnuvada şampiyon olmak için en az -20 civarında bir skor yapmak gerekiyor. Bu nedenle şampiyonluk için her güm böyle oynamaya devam etmeliyim" diye konuştu. DHA

 
 

 

 

 

Serik'e 2 Kupa Getirdiler
Abdurahmanlar Ortaokulu ve Hacı Mustafa Bankoğlu Ortaokulu Yıldız Erkek Voleybol...
18.01.2019 (0)
Serik İkinci Yarıya Deplasmanda Başlayacak
Serik Belediyespor ikinci yarının ilk maçında hafta sonu deplasmanda Halide Edip...
17.01.2019 (0)
Güreşçilerden 3 Bronz Madalya
Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde çalışan güreşçiler il turnuvasında 3 b...
16.01.2019 (0)
Türkiye Wushu Şampiyonası Antalya'da Yapılacak
Türkiye Wushu Şampiyonası'nın Antalya'da düzenleneceği bildirildi....
16.01.2019 (0)
''Mükemmel Bir Organizasyon Oldu''
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'nin (TÜFAD), Türkiye Futbol Federasyonu'nun ...
14.01.2019 (0)