Foto Galeri WebTV

07 Kasım 2018 Çarşamba  17:51
Öğrenci Meclisi Başkanı Seçildi
Serik Kız Anadolu İmam Hatip 10B sınıfı öğrencisi Ayşe Nur Aytaç Serik'i temsil edecek.
 

QR Kodu
 

Serik Kız Anadolu İmam Hatip 10B sınıfı öğrencisi Ayşe Nur Aytaç Serik'i temsil edecek.

Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Yönergesi gereği Serik'i Antalya'da temsil edecek İlçe Temsilci seçimi geçtiğimiz hafta Tekeli İlkokulu Müdürlüğü Konferans Salonunda yapıldı. Yapılan seçim sonucunda en fazla oy alan Serik Kız Anadolu İmam Hatip 10/B sınıfı öğrencisi Ayşe Nur Aytaç başkan seçilirken, Orhangazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12/A sınıfı öğrencisi Ali Duran ve Yunus Emre Anadolu Lisesi 12/C sınıfı öğrencisi Kanuni Sultan Süleyman Mert başkan yardımcısı seçildiler. Serik Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesi yetkilileri öğrenci meclisi seçimi ile ilgili olarak şunları söylediler; ''Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Projesi" seçimleri kapsamında ilçemizde gerçekleştirilen öğrenci temsilcisi seçimlerinde okulumuz Serik Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesi öğrencisi Ayşenur Aytaç, ilçemizde birinci seçilerek bizlere ve ilçemize gurur kaynağı olmuştur. Değerli öğrencimiz Antalya'da gerçekleştirilecek olan öğrenci meclisleri seçiminde de ilçemizi temsil edecektir. Antalya'da da ilçemizi ve okulumuzu en iyi şekilde temsil edeceğine yürekten inanıyoruz. Öğrencimize çalışmalarında başarılar diliyoruz.''

Haber: Osman Türkçe


 
 

  Bu haberle ilgili 1 kişinin yorumu bulunmaktadır.

 

İlçenizde öğrenci meclisi başkanlığına seçilen değerli kızımız evladimizi tebrik ederim. Başarılar dilerim. Öğrenciler ve sız değerli öğrenci verileri olarak gereken desteklerinizi esirgemeyelim .Yarının geleceğini şekillendirecek böyle başarılı evlatların yanında olalim.Vatanina milletine sahip sadık evlatlarmiza ihtiyacımız var .Vatansever nesiller yetiştirerek bu ulke Türk milleti her daim ayakta dim dik ayakta kalacaktir.Gelecek sizinle var olacaktir.Degerli genler. Başarının devamını dilerim sevgili kizim.sevgi , saygılarımı dilerim.
Şekür İsmailoğlu - 09.11.2018 22:17:00
Uyarı: Web sitemizde yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.AYYILDIZ TOROS GAZETESİ yorum içeriklerini benimsememektedir. Yorumlardan AYYILDIZ TOROS GAZETESİ veya www.ayyildizgazetesi.com sorumlu tutulamaz.

 

 

Öğrenciler Akdeniz Üniversitesi'nden Memnun
Raporda ayrıca öğrencilere öğrenim gördükleri üniversitenin rektörünü değerlendi...
17.07.2019 (0)
16 Kuruma Müdür Atandı
Serik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı 18 okulun 4 yıllık görev yapacak olan ...
15.07.2019 (0)
Hayırseverden Eğitime Destek
AKSEKİLİ hayırsever Vehbi Güleç adına yaptırılacak 3 derslikli anaokulu için Ant...
15.07.2019 (0)
Çalık: ''Özveri İle Mücadele Ediyoruz.''
Çalık; ''Yükseliş Eğitim Kurumları olarak görevimizi en güzel şekilde yapmak...
10.07.2019 (0)
Başpehlivan Ali Gürbüz'e Coşkulu Karşılama
EDİRNE'de düzenlenen 658. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin başpehlivanı Ali ...
10.07.2019 (0)