Foto Galeri WebTV

03 Ocak 2019 Perşembe  17:55
Antalya Birincisi Serik Anadolu'dan
''Bir Bilenle Bilge Nesil'' adlı kitap okuma yarışmasında Serik Anadolu Lisesi,12-D Sınıfı öğrencilerin den Atiye Güngör Antalya 1.'si oldu.
 

QR Kodu
 

Genç Memur-Sen ve Eğitim Bir Sen'in düzenlemiş olduğu ''Bir Bilenle Bilge Nesil" adlı kitap okuma yarışmasında Serik Anadolu Lisesi,12-D Sınıfı öğrencilerin den Atiye Güngör Antalya 1.'si oldu.

Memur-Sen, Genç Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Antalya şubeleri tarafından düzenlenen 'Bir Bilenle Bilge Nesil' projesi kapsamında düzenlenen liselerarası kitap okuma yarışmasında dereceye giren öğrenciler, ödüllendirildi. Antalya Mahmut Celalettin Ökten İmam Hatip Lisesinde yapılan yarışmaya Serik'ten katılan Serik Anadolu Lisesi,12-D Sınıfı öğrencilerin den Atiye Güngör Antalya 1.'si oldu.

Yarışma için öğrenciler Aliya Izzet Begovic'in İslâm Deklarasyonu, Necip Fazıl Kısakürek 'in İman ve Aksiyon, Mustafa Kutlu'nun Beyhude Ömrüm kitaplarını okuyarak akabinde kitapları değerlendiren birer kompozisyon yazdılar. Yarışma sonunda birinciye cumhuriyet altını, ikinciye yarim, üçüncüye çeyrek altın verildi.

Ödül törenine konuşan Memur-Sen Konfederasyonu'na bağlı Eğitim-Bir-Sen Antalya Şube Başkanı Mustafa Çoban, öğrenci odaklı bir organizasyon düzenlendiğini ve bu organizasyonla geleceğe yatırım yaptıklarını belirterek; ''Öğrenciye dokunan ve öğrenciye dokunduğumuz zaman geleceğe dokunduğumuzu hissedebileceğimiz bir organizasyonun içindeyiz. Bu yüzden geleceğe dokunduğumuzu hissedebileceğimiz her organizasyon, aslında bir nevi kendimize yapmış olduğumuz yatırımdır.'' Dedi

Haber: Osman Türkçe


 

 
 

 

 

 

Almanya'da Staj Yaptılar
Özel Yedisu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ve Alıacare Ambulanter Pflegedıenst...
15.03.2019 (0)
Ahmet Yesevi'de Staj Yaptılar
Antalya Yedisu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,,12-25 Mart tarihleri arasında ...
15.03.2019 (0)
Eğitim Bir- Sen'den Öğretmen Raporu
'ÖĞRETMENE EN AZ ZAMAN AYIRAN ÜLKEYİZ'...
15.03.2019 (0)
Minikler, Ceviz Fidanı Diktiler
Serik Kazım Karabekir Anaokulu Pofuduk Tavşanlar Sınıfı öğrencileri ceviz fidesi...
13.03.2019 (0)
Yükselişli Öğrencilerden Kardeşlerine Ziyaret
Özel Akdeniz Yükseliş Anadolu ve Fen Lisesinden Sarıabalı İlkokuluna anlamlı bir...
12.03.2019 (0)