Foto Galeri WebTV

12 Nisan 2019 Cuma  10:29
Yeni Başkan Yardımcıları Belli Oldu
Cumhur İttifakı Ak Partili Meclis Üyesi Kemal Yıldırım ile Cumhur İttifakı MHP'li Meclis Üyesi Ziya Yıldırım, Serik Belediye Başkan Yardımcılığı'na atandılar.
 

QR Kodu
 

Cumhur İttifakı Ak Partili Meclis Üyesi Kemal Yıldırım ile Cumhur İttifakı MHP'li Meclis Üyesi Ziya Yıldırım, Serik Belediye Başkan Yardımcılığı'na atandılar.

31 Mart Yerel Seçimlerinden sonra yeni oluşan Serik Belediye Meclisi'nin iki üyesi Belediye Başkanı Enver Aputkan tarafından Serik Belediyesi Başkan Yardımcılıklarına atandılar. Cumhur İttifakı Ak Partili Meclis Üyesi Kemal Yıldırım ile Cumhur İttifakı MHP'li Meclis Üyesi Ziya Yıldırım, Serik Belediye Başkan Yardımcılığı'na atanarak göreve başladılar.

Yeni Başkan Yardımcılarından Kemal Yıldırım'a; İnsan Kaynakları, Eğitim, Yazı işleri, Mali Hizmetler, Destek Hizmetleri, Emlak ve Zabıta Müdürlükleri bağlandı. Ziya Yıldırım ise İmar ve Şehircilik, Fen İşleri, Park ve Bahçeler, Temizlik İşleri, Muhtarlık İşleri, Veterinerlik İşleri Müdürlükleri'nden sorumlu Başkan Yardımcısı oldu.

Serik Belediyesi Başkan Yardımcılıklarına getirilen Kemal Yıldırım ve Ziya Yıldırım Serik eğitim camiasının ve Serik kamuoyunun çok yakından tanıdığı iki eğitimci isim. Meslek hayatları boyunca hem öğretmenlik hem de idarecilik yapan Kemal ve Ziya Yıldırım bundan böyle de Serik Belediyesi'nin yönetiminde ve Serik halkının hizmetinde olacaklar.

Haber: Osman Türkçe

 

 

 
 

 

 

 

Taksiciler Kontak Kapattı, Turistler Şaşırdı
Serik ilçesinde 250 taksici, otellerin özel şirketlerden araç kiralayıp korsan t...
25.06.2019 (0)
Şaka Yaptığı Zannedilen Genç, Boğuldu
Serik ilçesinde, ailesiyle gittiği piknikte ırmağa giren Tayfun Karaşahin (16) b...
25.06.2019 (0)
Serik'te 600 Bin TL'lik Uyuşturucu Ele Geçirildi
Serik ilçesinde, durdurulan bir araçta Van'dan getirilen piyasa değeri yaklaşık ...
25.06.2019 (0)
Kızının Gülüşünü Oyuncak Bebeklere Taşıdı
TEKİRDAĞ'da yaşayan öğretmen Süreyya Ülkü Güler (32), down sendromlu kızı 3,5 ya...
25.06.2019 (0)
Yeni Başlayan Personele İlaçlama Eğitimi
BÜYÜKŞEHİR Belediyesi'nin sinekle mücadele çalışmalarının daha etkin yapılabilme...
25.06.2019 (0)