Foto Galeri WebTV

15 Nisan 2019 Pazartesi  10:51
Şampiyonlar Belli Oldu
Lise ve Ortaokullar arası Yıldızlar ve Gençler Okul Sporları Voleybol sona erdi ve şampiyonlar belli oldu.
 

QR Kodu
 

Lise ve Ortaokullar arası Yıldızlar ve Gençler Okul Sporları Voleybol sona erdi ve şampiyonlar belli oldu.

Yıldızlar ve Gençler (Erkekler/Kızlar) Voleybol İlçe Birinciliği Müsabakaları 11 Nisan 2019 perşembe günü Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü 100.Yıl Spor Salonunda yapılan final maçları ve ödül töreniyle sona erdi.  Ödül Törenine; Serik Belediye Başkan Yardımcısı Bünyamin Okudan, Milli Eğitim Müdürü İkram Ekiz, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mevlüt Özen, okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldılar.  Turnuvada, yıldız kızlarda 8 takım, yıldız erkeklerde 3 ortaokul takımı, genç kızlarda 7 takım, genç erkeklerde 5 lise takımı olmak üzere toplam 23 takım mücadele etti.

Okul Sporları İlçe Turnuvasında; Yıldız Erkeklerde Çandır Şehit Öğretmen M. Sadettin Küçük Ortaokulu, Yıldız Kızlarda Tekeli İmam Hatip Ortaokulu, Genç Erkeklerde Serik Anadolu Lisesi, Genç Kızlarda ise İbn-i Sina MTAL şampiyonluğa ulaştılar. Final Maçları sonunda yapılan Ödül Töreninde konuşma yapan Okul Sporları İlçe Tertip Komitesi Başkanı, Serik Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mevlüt Özen; ''İlçe Okul Sporları Tertip Komitesi tarafından organize edilen Yıldız Kızlar/Erkekler ve Genç Erkekler/Kızlar Voleybol İlçe Birinciliği Müsabakaları 11 Nisan 2019 tarihinde yapılan final maçları ve ödül töreniyle sona erdi. İlçe Birinciliği müsabakalarına katılım sağlayan ve dereceye giren tüm takımlarımızı, sporcularımızı, görevli hakemleri, okul yöneticileri ve beden eğitimi öğretmenlerini Serik Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü olarak tebrik ederiz.'' dedi

 

Turnuva sonunda derece giren takımlar şöyle sıralandı:

Yıldız Erkekler: 1. Çandır Şehit Öğretmen M. Sadettin Küçük Ortaokulu 2. Cumalı Ortaokulu,  3.M.Akif Ersoy Ortaokulu.

Yıldız Kızlar: 1. Tekeli İmam Hatip Ortaokulu 2. Gedik Ortaokulu 3. Çandır Şehit Öğretmen M. Sadettin Küçük Ortaokulu, 4. M. Akif Ersoy Ortaokulu.

Genç Erkekler: 1. Serik Anadolu Lisesi, 2. Orhangazi MTAL,  3. Serik IMKB MTAL, 4. Hasan Güçlü MTAL.

Genç Kızlar: 1. İbn-i Sina MTAL, 2.Ertuğrulgazi MTAL, 3. Atatürk Anadolu Lisesi, 4. Serik Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi.

Dereceye giren takımlara kupa ve madalyalarını; Polis Haftası olması münasebetiyle Serik İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlileri, Belediye Başkan Yardımcısı Bünyamin Okudan, İlçe Milli Eğitim Müdürü İkram Ekiz, Serik Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mevlüt Özen ve Okul Müdürleri verdiler.

Haber: Osman Türkçe

 
 

 

 

 

Türkiye Üçüncüsü Serik'ten
Okul Sporları Bilek Güreşi Türkiye Şampiyonası müsabakalarında 45 kg'da Havva Şa...
18.04.2019 (0)
Tekeli'de Şampiyonluk Sevinci
Tekeli Ortaokulu, Serik okul sporları yıldız kızlar voleybol branşında ilçe biri...
17.04.2019 (0)
Sedef, Avrupa Şampiyonu Oldu
4. Uluslararası Açık Kick Boks Avrupa Kupası Şampiyonası'nda, Serikli sporcu Sed...
16.04.2019 (0)
Okul Sporları Futbol Başladı
2018-2019 sezonu Okul Sporları Yıldız ve Küçük Erkekler Futbol İlçe Birinciliği ...
16.04.2019 (0)
Antalyaspor Madalyaları Topladı
ANTALYASPOR yüzme takımı, 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi kapsamında İzmir'de d...
16.04.2019 (0)