Foto Galeri WebTV

13 Mayıs 2019 Pazartesi  18:04
İlk Hedef Final
TFF 2'nci Lig'e yükselme play off yarı final müsabakası ilk maçını kazanan Serik Belediyespor yarın rakibi Karacabey'i geçerek finale yükselmek istiyor.
 

QR Kodu
 

TFF 2'nci Lig'e yükselme play off yarı final müsabakası ilk maçını kazanan Serik Belediyespor yarın rakibi Karacabey'i geçerek finale yükselmek istiyor.

TFF 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta, TFF 2'nci Lig'e yükselme play off yarı final maçında geçtiğimiz Cumartesi günü kendi sahasında ağırladığı Karacabey Belediyespor'u 1-0 yenerek avantaj yakalayan Serik Belediyespor bir hata yapmadan yarın oynayacağı ikinci maçı da geçerek finale çıkmak amacında.

Çarşamba günü Bursa Karacabey'de Karacabey M. Fehmi Gerçeker Stadı'nda saat 16.00'da oynanacak olan müsabakayı İstanbul Bölgesi hakemlerinden Can Cengiz yönetecek. Cengiz'in yardımcılıklarını ise Mücahit Değermenci  ve Samet Özkul yapacaklar. Müsabakanın 4. Hakemliğini ise Ömer Şivka yaparken, maçın gözlemcisi Ömer Murat Ülger olacak. Karacabey Belediyespor -Serik Belediyespor müsabakasının temsilcileri ise Mustafa Yılmaz ve Necmettin Akça.

Karacabey Belediyespor -Serik Belediyespor müsabakasında her türlü beraberlik Serik'e yarayacak. Serik'in alacağı gollü ve tek farklı mağlubiyetler de Serik'i finale çıkaracak. Müsabaka Karacabey Belediyespor'un 1-0 üstünlüğü ile biterse maç uzatmalara gidecek. Karacabey Belediyespor ise Serik'i ancak 2 farklı sonuçlarla yenerse finale çıkabilecek.

TFF 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta özellikle ikinci yarıda iyi bir performans yakalayan Karacabey Belediyespor ligi 58 puanla ve 3. Sırada bitirmeyi başarmıştı. Karacabey ligi kendisinin üstünde bitiren Kocaelispor ile aynı puanı toplamasına karşın averajla 3. olmuştu. Serik Belediyespor ise 52 puanla 4. bitirdiği ligin play off yarı finalinde Karacabey ile rakip oldu.

Haber: Osman Türkçe

 

 

 

 
 

 

 

 

Serik, Nefesini Tuttu
Bütün Serik nefsini tuttu ve yarın akşam oynanacak olan Serik Belediyespor, Yeni...
23.05.2019 (0)
Spor Başarıları Mutlu Etti
Serik İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri okul sporları ve diğer turnuvalarda derec...
23.05.2019 (0)
Şampiyon Okçulardan Rektör Ünal'a Ziyaret
Kadın Okçuluk Takımı, Türkiye Okçular Vakfı'nın bu yıl üçüncüsünü düzenlediği Ün...
23.05.2019 (0)
Serik, Sefere Çıktı
Serik Belediyespor 2. Lig'e yükselmek için Adana'da Yeni Çorumspor ile oynayacağ...
22.05.2019 (0)
Gençlik Haftası Güreş Turnuvası Yapıldı
2019 Yılı Gençlik Haftası ve 100. Yıl Etkinlikleri kapsamında Serik'te Güreş Tur...
22.05.2019 (0)