Foto Galeri WebTV

08 Ekim 2019 Salı  18:14
Özce: ''KPSS Dersleri Başlıyor''
Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Müdürü Mustafa Özce, KPSS derslerine başladıklarını ve sınava kadar devam edeceklerini, sınava hazırlanan tüm öğrencileri de derslere davet etti.
 

QR Kodu
 

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Müdürü Mustafa Özce, KPSS derslerine başladıklarını ve sınava kadar devam edeceklerini, sınava hazırlanan tüm öğrencileri de derslere davet etti.

Serik Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Müdürü Mustafa Özce, Türkiye'nin en büyük dil okullarından biri olduklarını kaydederek 2012 yılından bu yana Serik halkına hizmet verdiklerini söyledi. 2016 yılından itibaren KPSS alanında da hizmet verdiklerini ve öğrencilerinin devlet kadrolarına atandıklarını gördükçe işini doğru ve başarılı bir şekilde yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti. Son yapılan atamalarda 3 öğrencilerinin devlet kadrosuna atanarak memur olmaya hak kazandıklarını ve güvenlik soruşturmasının ardından görevlerine başladıklarını ifade etti. 2019-2020 eğitim öğretim çalışmalarına bu yıldan başlayarak işi yine sıkı tutmaya çalıştıklarını belirten Mustafa Özce,  KPSS derslerine başladıklarını ve sınava kadar devam edeceklerini, sınava hazırlanan tüm öğrencileri de derslere davet etti.

2019-2020 eğitim öğretim yılına başladığımız bu günlerde tüm öğrencilere öğrenim hayatlarında başarılar dileyen Mustafa Özce, turizmin başkenti olan Antalya'da yabancı dil öğrenmenin önemini belirterek öğrencilerin kış dönemi kapsamında yapılan Kış kursu İngilizce programlarına Cumartesi günleri katılımlarının önemine dikkat çekti. Genel İngilizce dersleriyle okul İngilizcesini desteklemenin yanında pratik konuşma yetisi kazandıran her yaş ve seviyeye uygun derslerin başladığını ve devam ettiğini sözlerine ekledi. Özce, KPSS programları ve Yabancı Dil dersleri için indirimli kayıt döneminde olduklarını tüm öğrencileri Amerikan Kültür'e beklediklerini ifade etti.

Haber: Osman Türkçe

 

 

 

 
 

 

 

 

Hedefler Netleşiyor
Öğrencilerin hedeflerinin netleşmesi amacıyla 8. Sınıf öğrencilerine yönelik Ant...
17.10.2019 (0)
Kitap Fuarıyla Buluştular
Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin 10'uncusunu düzenlediği Antalya Kitap Fuarına ...
17.10.2019 (0)
Yeni Amfiler Mühendislerin Hizmetinde
AKDENİZ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nde, Ziraat Bankası'nın desteğiyle 14...
17.10.2019 (0)
''Amacımız Hayata Hazır Nesil Yetiştirmektir''
Çalık; ''Amacımız her anlamda donanımlı, kendi ayakları üzerinde durabilen hayat...
14.10.2019 (0)
Lise Okurken Üniversiteli Olacaklar
AÜ ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan eğitim iş birliği protokolü k...
14.10.2019 (0)