Foto Galeri WebTV

09 Ekim 2019 Çarşamba  17:53
5 Madde Oybirliği İle Kabul Edildi
Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi'nin Ekim ayı olağan toplantısında Serik ile ilgili 6 maddeden 5'i oybirliği ile kabul edildi.
 

QR Kodu
 

Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi'nin Ekim ayı olağan toplantısında Serik ile ilgili 6 maddeden 5'i oybirliği ile kabul edildi.

Salı günü yapılan Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi Ekim ayı olağan toplantısında gündemde 106 madde görüşüldü. Bu maddeler arasında Serik ile ilgili 5 madde oybirliği ile kabul edilirken 1 madde ise ilgili komisyona havale edildi. 50 maddenin görüşüldüğü mecliste 42 madde oy birliği ile kabul edilince meclis kısa sürede tamamlandı. 7 madde AK Parti ve MHP ret oyu kullanmasına rağmen oy çokluğuyla kabul edilirken, 1 maddede AK Parti çekimser oy kullandı.

Serik'le ilgili Büyükşehir Belediye Meclisi İmar ve Bayındırlık Komisyonunda gelen 40 ile 45. Maddeler kabul edilirken; 91. Madde ise ilgili komisyona havale edildi. Serik Belediye Meclisi'nin daha önceki toplantılarında alınan kararlar gergince Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi'ne gelen imar ile ilgili maddeler, Cumalı Mahallesi, Belpınar Mahallesi, Kürüş Mahallesi, Akçaalan Mahallesi ve Merkez Mahallesi'nde imar planı değişikliklerini içeriyor.

Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi'nin Ekim ayı olağan toplantısında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek; ''Cumhuriyetimizin 96. yıl dönümünü kutlayacağız. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını ve tüm gazi ve şehitlerimizi rahmetle anıyor önlerinde saygıyla eğiliyorum. Düzenleyeceğimiz Volkan Konak konseri ile Antalya'da Cumhuriyet coşkusu daha da artacak. Şimdiden 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun'' dedi.

Haber: Osman Türkçe

 

 

 

 
 

 

 

 

''Terör Operasyonu Başarıya Ulaşacaktır.''
Ak Parti ilçe Başkanı Ali Karabay, Barış Pınarı Harekatı ile ilgili açıklamalard...
17.10.2019 (0)
Meme Kanseri Semineri Verildi
Serik Belediyesi ve Aspendos Anadolu Hastanesi işbirliğiyle 'Meme Kanseri Bilgil...
17.10.2019 (0)
Tural'dan Savran'a Ziyaret
Diğer kooperatif başkanları ve yönetimi ile birlikte Bayar Savran'ı ziyaret eden...
17.10.2019 (0)
Öğrenciler Kahvaltıda Buluştu
Tekeli İlkokulu 4-G sınıfı ailesi geçtiğimiz hafta sonunda Belkıs Yıldız Köy Kah...
17.10.2019 (0)
Bakan Soylu: Kimsenin Hamalı Değiliz
Sahil Güvenlik Komutanlığı Karadeniz Ülkeleri Sınır Sahil Güvenlik Teşkilatları ...
17.10.2019 (0)