Foto Galeri WebTV

05 Kasım 2019 Salı  18:00
Çoban: ''Her Şeyin Başı Sağlık''
Memur Sen ve Eğitim Bir Sen Antalya Şube Başkanı Mustafa Çoban, Isparta ve Antalya'da Memur Sen tarafından düzenlenen toplantılara katıldı.
 

QR Kodu
 

Çoban; ''Kızılay'ımızı kutluyor ve her zaman desteklerimizin devam edeceğini ifade etmek istiyoruz. Yine insanlarımız için çok önemli olan organ bağışını 'Organ Bağışı ve Nakli Haftası münasebetliye her zaman desteklediğimizin bir kez daha altını çizerek her şeyin başı sağlık diyorum.''

Memur Sen ve Eğitim Bir Sen Antalya Şube Başkanı Mustafa Çoban, Isparta ve Antalya'da Memur Sen tarafından düzenlenen toplantılara katıldı. Gazetemize açıklamalar yapan Başkan Çoban hem toplantılar hakkında bilgiler verdi hem de Kızılay ve Organ Bağışı ve Nakli Haftasını kutladı. Çoban şunları söyledi; ''Isparta'da; Antalya, Afyonkarahisar, Burdur, Uşak ve Denizli teşkilatlarımızın katılımıyla düzenlediğimiz 13. Bölge Toplantısı Eğitim Programımızı tamamladık emeği geçenlere teşekkür ederiz. Yine Ulaştırma Memur-Sen Genel Merkezi'nin Antalya'da gerçekleştirdikleri 'Türkiye Buluşmasına' katıldık.

Isparta'da yaptığımız 13. Bölge Toplantısı Eğitim Programı toplantımızda Genel Başkanımız Ali Yalçın ile birlikte olduk. Isparta, Antalya, Afyonkarahisar, Burdur, Uşak ve Denizli teşkilatlarının katılımıyla Isparta'da yapılan toplantımızda, sendikal çalışmaları ve eğitim gündemi konuşuldu ve istişareler yapıldı. Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen Genel Başkanımız Ali Yalçın'ın toplantıda yaptığı konuşmada altını çizdiği, 'İsrafı engellemek, ücretsiz ders kitabının amacına ulaşmasını sağlamak için, ders kitaplarının hazırlanış sürecinden ihale sürecine kadar titiz bir denetime tabi tutulması gerekiyor. Ücretsiz dağıtılan kitapların kalitesi kaynak kitaba ihtiyaç bırakmayacak şekilde artırılmalı, istismar önlenmeli; devlet israftan, vatandaş masraftan kurtarılmalıdır'' sözlerine destek veriyoruz.'' Dedi.

Geçtiğimiz hafta ve bu hafta sağlık gündemi açısında iki önemli hafta olduğunu kaydeden Memur Sen ve Eğitim Bir Sen Antalya Şube Başkanı Mustafa Çoban; Kızılay Haftası'nı ve Organ Bağışı ve Nakli Haftası'nı kutlayarak; ''İnsan olarak hepimizin ailelerimizin her an karşılaşabildiği sağlık sorunları hayatımızın en önemli etkenleri durumunda. Bizler ülkemizin hem içinde hem de dışındaki tüm afet ve sağlık olaylarında yaptığı çalışmalarla yüz akımız olan Kızılay'ımızı bir kez daha kutluyor ve her zaman desteklerimizin devam edeceğini ifade etmek istiyoruz. Yine insanlarımız için çok önemli olan organ bağışını 'Organ Bağışı ve Nakli Haftası münasebetliye her zaman desteklediğimizin bir kez daha altını çizerek her şeyin başı sağlık diyorum.''

Haber: Osman Türkçe


 

 
 

 

 

 

Destekleme Başvuruları Başladı
Örtü altı kayıt sistemine kayıtlı üretimlerinde, polinasyon amacıyla bombus arı ...
15.11.2019 (0)
Mevlid-i Nebi Programı Yapıldı
Serik İmam Hatip Ortaokulu Mevlid-i Nebi Haftası münasebetiyle bir program düzen...
15.11.2019 (0)
Antalya Akvaryum'dan Öğretmenler Günü Hediyesi
ANTALYA Akvaryum, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenleri bir hafta ...
15.11.2019 (0)
Tüketici En Çok Elektronik Eşyadan Mağdur
ANTALYA Tüketici Hakem Heyetlerine, yılın 10 ayında 14 bin 356 başvuru yapıldı....
15.11.2019 (0)
Mango Üreticinin Yeni Gözdesi
Gazipaşa ve Alanya ilçelerinde ürün çeşitlendirilmesi amacıyla avokadonun ardınd...
15.11.2019 (0)