Foto Galeri WebTV

07 Kasım 2019 Perşembe  17:14
Turkish Airlines Pro-Am sona erdi
Serik ilçesinde düzenlenen Turkish Airlines Pro-Am'de şampiyon Rolex 1 takımı oldu. Turnuvanın ardından düzenlenen törenle dereceye girenlere ödülleri verildi.
 

QR Kodu
 

Serik ilçesinde düzenlenen Turkish Airlines Pro-Am'de şampiyon Rolex 1 takımı oldu. Turnuvanın ardından düzenlenen törenle dereceye girenlere ödülleri verildi.

Turkish Airlines Open Golf Turnuvası öncesi  oynanan Pro-Am turnuvası tamamlandı. Montgomerie Maxx Royal Golf Kulübü'nde oynanan turnuvada 1 profesyonel 3 amatör oyuncudan oluşan 26 takım zirveye çıkmak için mücadele etti. Belçikalı oyuncu Thomas Pieters ile Ramazan İnce, Sabri Ünver ve Ramazan Üçdan'dan oluşan Rolex 1 takımı turnuvayı eksi 40 ile tamamlayıp, birinci oldu.

2018 Britanya Açık şampiyonu İtalyan Francesco Molinari'nin profesyonel olarak yer aldığı Spor Toto 1 takımı turnuvada ikinci sırayı aldı. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, Bekir Kara ve İrlandalı amatör oyuncu Tom Muldoon'un da yer aldığı takım turnuvayı eksi 39 ile tamamladı.

Belçikalı Nicolas Colsaerts'ın profesyonel oyuncu olarak yer aldığı Özgür Cem Can, Firdovsi Gumbatov ve Süleyman Abay'dan oluşan Rolex 2 takımı toplamda eksi 34 ile üçüncülük kürsüsüne çıktı.

Turkish Airlines Pro-Am'de dereceye giren son takım TGF 2 takımı oldu. İspanyol profesyonel Adri Arnaus'la birlikte Erol İslamoğlu, Hakkı Akil ve Feyzi Tecellioğlu'ndan kurulu ekip turnuvayı eksi 30 ile tamamladı.

12. çukurda en uzun vuruşları yapan Ayşen Erdoğan ve Faisal Khan, 'longest drive' kupalarının sahipleri olurken, sekizinci çukurda bayrağa 1.51 metre yaklaşan Emre Bahtoğlu da 'nearest to the pin' kupasını kazandı. İkinci çukurda 'hole in one' yapan Türk golfünün emektar isimlerinden Muzaffer Çapkınoğlu, Türk Hava Yolları tarafından Avrupa ülkelerine gidiş geliş business class biletle ödüllendirildi.

Turkish Airlines Pro-Am'in ödül töreni Montgomerie Maxx Royal Golf Kulübü'nde gerçekleştirildi. Dereceye giren takımların oyuncularına kupalarını Avrupa Turu CEO'su Keith Pelley, Türk Hava Yolları Etkinlik Müdürü Hatice Girgin, Rolex Global Sponsorluklar Direktörü Laurent Delaney ve Turkish Airlines Open Turnuva Direktörü Miguel Viador tarafından verildi. DHA

 

 

 

 
 

 

 

 

Karacadal: ''Hedeflerimizi Belirledik''
Hüseyin Karacadal; ''Kulübümüze kısa, orta ve uzun vade olarak üç hedef belirled...
15.11.2019 (0)
ASFİM Kayıtları Başladı
ANTALYA Büyükşehir Belediyesi'nin ücretsiz spor imkanı sunduğu ASFİM'de yeni dön...
15.11.2019 (0)
Muay Thaici Çift, Evdeki Sorunları Ringde Çözüyor
Alim Atakan (40) ve Hasibe Canseven (38) çifti, birlikte çalışarak hazırlandıkla...
15.11.2019 (0)
Hevesle Başladığı Tekvandoda Şampiyonu Oldu
''Hedefim ikinci defa dünya şampiyonluğu kazanmak. Olimpiyat şampiyonluğunu hed...
15.11.2019 (0)
Turnuva, Heyecanlı Maçlara Sahne Oluyor
24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlenen 'Geleneksel Öğretmenler Günü Vole...
14.11.2019 (0)