Foto Galeri WebTV

07 Kasım 2019 Perşembe  17:16
Aputkan'a Önemli Ziyaret
Ak Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz, Belediye Başkanı Enver Aputkanı'ı ziyaret etti.
 

QR Kodu
 

Ak Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz, Belediye Başkanı Enver Aputkanı'ı ziyaret etti.

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, 25. ve 26. dönem Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz, Serik Belediye Başkanı Enver Aputkan'ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Serik Belediyesi Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, Belediye Başkanı Enver Aputkan, Ak Parti İlçe Teşkilatı ve Belediye Meclis üyeleriyle bir araya gelen Öz, seçim sürecinde gösterdikleri gayretli çalışmalar için herkese teşekkür etti.

Abdurrahman Öz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki'nin talimatlarıyla Türkiye'deki tüm AK Partili Belediyelerine destek ve hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını ve MHP'li belediyelere de nezaket ziyaretlerinde bulunduklarını bildirdi. Öz; Genel Merkez Yerel Yönetimler olarak her Başkan Yardımcısı kendi bölgesinde çalışmalar yapacağını da dile getirdi.

Belediye Başkanı Aputkan'dan çalışmaları hakkında bilgi alan ve İstişare eden Öz, Aputkan ile tecrübelerini paylaşarak, Belediye Başkanının yapacağı tüm güzel hizmetlerde genel merkezin sonuna kadar yanında olacağını belirtti.

Serik Belediye Başkanı Enver Aputkan ise, göreve başladığı süre içerisinde yapılan hizmet ve yatırımlar hakkında bilgi vererek yapılan ziyaretin kendileri için çok önemli olduğunu söyleyerek teşekkürlerini iletti.

Haber Merkezi

 

 

 

 
 

 

 

 

Destekleme Başvuruları Başladı
Örtü altı kayıt sistemine kayıtlı üretimlerinde, polinasyon amacıyla bombus arı ...
15.11.2019 (0)
Mevlid-i Nebi Programı Yapıldı
Serik İmam Hatip Ortaokulu Mevlid-i Nebi Haftası münasebetiyle bir program düzen...
15.11.2019 (0)
Antalya Akvaryum'dan Öğretmenler Günü Hediyesi
ANTALYA Akvaryum, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenleri bir hafta ...
15.11.2019 (0)
Tüketici En Çok Elektronik Eşyadan Mağdur
ANTALYA Tüketici Hakem Heyetlerine, yılın 10 ayında 14 bin 356 başvuru yapıldı....
15.11.2019 (0)
Mango Üreticinin Yeni Gözdesi
Gazipaşa ve Alanya ilçelerinde ürün çeşitlendirilmesi amacıyla avokadonun ardınd...
15.11.2019 (0)