Foto Galeri WebTV

08 Kasım 2019 Cuma  17:17
Büyükşehir Mahalle Buluşması Konyaaltı'nda Yapıldı
KONYAALTI Belediye Başkanı Semih Esen, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in 19 ilçeyi kapsayan ilçe buluşmalarının sonuncusuna ev sahipliği yaptı.
 

QR Kodu
 

KONYAALTI Belediye Başkanı Semih Esen, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in 19 ilçeyi kapsayan ilçe buluşmalarının sonuncusuna ev sahipliği yaptı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 19 ilçeyi ziyaret ederek, ilçelerde mahalle muhtarları ve sivil toplum kuruluşları (STK) temsilcileriyle bir araya geldiği toplantılarını son olarak Konyaaltı ilçesinde yaptı. Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, toplantı öncesi Başkan Muhittin Böcek'i ilk olarak makamında ağırladı. Konyaaltı Belediyesi Beydağları Toplantı Salonunda Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in başkanlığında 'Antalya Büyükşehir Belediyesi Konyaaltı Buluşması Toplantısı' gerçekleştirildi.

Muhittin Böcek'in toplantı öncesi kendisini ziyaret etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Semih Esen şöyle konuştu:"Büyükşehir Belediyesi daha öncesi muhtarların ve STK'ların da yer aldığı bu denli yoğun katılımlı bir toplantı yapmamıştı. Tüm ilçelerde bu çalışmayı yapmaya başlarken özellikle bizim partimizden olmayan belediyelere öncelik vermeniz siyasi bir nezaket ve toplumun da özlediği siyasi uzlaşmanın bir adımı. Dileriz toplumun her kesiminde ve kurumların ve de belediyelerin tamamında atılan bu adımın bir karşılığı olacaktır. Son derece yerinde ve güzel bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Konyaaltı'nda birincisi yapılan bu çalışma dizisinin finalini yapıyoruz. İnanıyorum ki bu katılımcı çalışma yöntemi sürekli devam edecektir."

Başkan Muhittin Böcek ise toplantılarının sonuncusunu Konyaaltı'nda yapmak istediklerini belirterek, Konyaaltı'nda olmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi. Gerek mecliste gerek etkinliklerde gerek ise diğer çalışmalar da hep birlikte olduklarını dile getiren Muhittin Böcek, vermiş olduğu destekler için Başkan Semih Esen'e teşekkür etti.

Toplantıda ise muhtarlar ve STK temsilcileri, bölgelerinde yaşamış oldukları sorunları dile getirdi. Kendisine yöneltilen devlet hastanesi talebiyle ilgili bir soruya ise Başkan Muhittin Böcek, bu konuyu geçtiğimiz günlerde yapılan Büyükşehir Başkanlar Toplantısında dile getirdiğini ve ihale için söz aldığını bildirdi. Toplantı sonrasında muhtarlar ve STK temsilcileri Başkan Semih Esen ve Muhittin Böcek'e teşekkür etti. DHA

 

 

 
 

 

 

 

Destekleme Başvuruları Başladı
Örtü altı kayıt sistemine kayıtlı üretimlerinde, polinasyon amacıyla bombus arı ...
15.11.2019 (0)
Mevlid-i Nebi Programı Yapıldı
Serik İmam Hatip Ortaokulu Mevlid-i Nebi Haftası münasebetiyle bir program düzen...
15.11.2019 (0)
Antalya Akvaryum'dan Öğretmenler Günü Hediyesi
ANTALYA Akvaryum, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenleri bir hafta ...
15.11.2019 (0)
Tüketici En Çok Elektronik Eşyadan Mağdur
ANTALYA Tüketici Hakem Heyetlerine, yılın 10 ayında 14 bin 356 başvuru yapıldı....
15.11.2019 (0)
Mango Üreticinin Yeni Gözdesi
Gazipaşa ve Alanya ilçelerinde ürün çeşitlendirilmesi amacıyla avokadonun ardınd...
15.11.2019 (0)