Foto Galeri WebTV

08 Kasım 2019 Cuma  17:22
Başkan Çetin'in 10 Kasım Mesajı
ANTALYA Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 81'inci yıldönümü dolayısıyla anma mesajı yayımladı.
 

QR Kodu
 

ANTALYA Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 81'inci yıldönümü dolayısıyla anma mesajı yayımladı.

ATSO Başkanı Davut Çetin, güçlü ve modern Türkiye Cumhuriyeti'nin temellerini atan Atatürk'ü minnet, saygı ve şükranla andıklarını kaydetti. Bütün dünyanın hayranlık duyduğu ve özlemle anılan Atatürk'ün Türkiye Cumhuriyeti'nin varoluş mücadelesinin mimarı olduğunu belirten Başkan Davut Çetin, mesajında şu ifadeleri kullandı:"Atatürk, bir ulusu ortak bir ülkü etrafında bir araya getirerek Türkiye Cumhuriyetini kurmakla kalmamış, emsalsiz dehası ile eğitimden sanata hukuktan ekonomiye her alanda büyük inkılâplar gerçekleştirmiştir. Bu inkılaplar genç Türkiye Cumhuriyeti'nin çağdaş medeniyet yolundaki kökleridir. ATSO olarak Atatürk'ün 'Medeniyet yolunda muvaffakiyet yenileşmeye bağlıdır' sözünden yola çıkarak ortaya koyduğumuz Antalya'nın vizyonunu belirleyen, Türkiye'ye örnek olan projelerimizin gururunu yaşıyoruz. Bizler Atatürk'ün çağdaş uygarlık yolunda koyduğu hedeflere çok çalışarak, onun bıraktığı emanetlere sahip çıkarak ülkemizi aydınlık geleceğe taşıma sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Bu duygularla; Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ölüm yıldönümünde bir kez daha minnet, saygı ve şükranla anıyorum. Ruhu şad olsun." DHA

 

 
 

 

 

 

Destekleme Başvuruları Başladı
Örtü altı kayıt sistemine kayıtlı üretimlerinde, polinasyon amacıyla bombus arı ...
15.11.2019 (0)
Mevlid-i Nebi Programı Yapıldı
Serik İmam Hatip Ortaokulu Mevlid-i Nebi Haftası münasebetiyle bir program düzen...
15.11.2019 (0)
Antalya Akvaryum'dan Öğretmenler Günü Hediyesi
ANTALYA Akvaryum, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenleri bir hafta ...
15.11.2019 (0)
Tüketici En Çok Elektronik Eşyadan Mağdur
ANTALYA Tüketici Hakem Heyetlerine, yılın 10 ayında 14 bin 356 başvuru yapıldı....
15.11.2019 (0)
Mango Üreticinin Yeni Gözdesi
Gazipaşa ve Alanya ilçelerinde ürün çeşitlendirilmesi amacıyla avokadonun ardınd...
15.11.2019 (0)