Foto Galeri WebTV

5 Kasım 2019 Salı  18:00
Çoban: ''Her Şeyin Başı Sağlık''
Memur Sen ve Eğitim Bir Sen Antalya Şube Başkanı Mustafa Çoban, Isparta ve Antalya'da Memur Sen tarafından düzenlenen toplantılara katıldı.
 

QR Kodu
 

Çoban; ''Kızılay'ımızı kutluyor ve her zaman desteklerimizin devam edeceğini ifade etmek istiyoruz. Yine insanlarımız için çok önemli olan organ bağışını 'Organ Bağışı ve Nakli Haftası münasebetliye her zaman desteklediğimizin bir kez daha altını çizerek her şeyin başı sağlık diyorum.''

Memur Sen ve Eğitim Bir Sen Antalya Şube Başkanı Mustafa Çoban, Isparta ve Antalya'da Memur Sen tarafından düzenlenen toplantılara katıldı. Gazetemize açıklamalar yapan Başkan Çoban hem toplantılar hakkında bilgiler verdi hem de Kızılay ve Organ Bağışı ve Nakli Haftasını kutladı. Çoban şunları söyledi; ''Isparta'da; Antalya, Afyonkarahisar, Burdur, Uşak ve Denizli teşkilatlarımızın katılımıyla düzenlediğimiz 13. Bölge Toplantısı Eğitim Programımızı tamamladık emeği geçenlere teşekkür ederiz. Yine Ulaştırma Memur-Sen Genel Merkezi'nin Antalya'da gerçekleştirdikleri 'Türkiye Buluşmasına' katıldık.

Isparta'da yaptığımız 13. Bölge Toplantısı Eğitim Programı toplantımızda Genel Başkanımız Ali Yalçın ile birlikte olduk. Isparta, Antalya, Afyonkarahisar, Burdur, Uşak ve Denizli teşkilatlarının katılımıyla Isparta'da yapılan toplantımızda, sendikal çalışmaları ve eğitim gündemi konuşuldu ve istişareler yapıldı. Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen Genel Başkanımız Ali Yalçın'ın toplantıda yaptığı konuşmada altını çizdiği, 'İsrafı engellemek, ücretsiz ders kitabının amacına ulaşmasını sağlamak için, ders kitaplarının hazırlanış sürecinden ihale sürecine kadar titiz bir denetime tabi tutulması gerekiyor. Ücretsiz dağıtılan kitapların kalitesi kaynak kitaba ihtiyaç bırakmayacak şekilde artırılmalı, istismar önlenmeli; devlet israftan, vatandaş masraftan kurtarılmalıdır'' sözlerine destek veriyoruz.'' Dedi.

Geçtiğimiz hafta ve bu hafta sağlık gündemi açısında iki önemli hafta olduğunu kaydeden Memur Sen ve Eğitim Bir Sen Antalya Şube Başkanı Mustafa Çoban; Kızılay Haftası'nı ve Organ Bağışı ve Nakli Haftası'nı kutlayarak; ''İnsan olarak hepimizin ailelerimizin her an karşılaşabildiği sağlık sorunları hayatımızın en önemli etkenleri durumunda. Bizler ülkemizin hem içinde hem de dışındaki tüm afet ve sağlık olaylarında yaptığı çalışmalarla yüz akımız olan Kızılay'ımızı bir kez daha kutluyor ve her zaman desteklerimizin devam edeceğini ifade etmek istiyoruz. Yine insanlarımız için çok önemli olan organ bağışını 'Organ Bağışı ve Nakli Haftası münasebetliye her zaman desteklediğimizin bir kez daha altını çizerek her şeyin başı sağlık diyorum.''

Haber: Osman Türkçe


 

 
 

 

 

 

Şehit Özcan Son Yolculuğuna Uğurlandı
Babaevinde helallik alınmasının ardından eskortlar eşliğinde Uncalı Şehitliği’ne...
3.06.2020 (0)
ŞİMDİ DÜĞÜNÜNÜ YAPTIK AYÇAM'
Siirt'in Pervari ilçesinde şehit olan Jandarma Astsubay Çavuş Celal Özcan'ın ken...
3.06.2020 (0)
HENÜZ DÜĞÜN YAPMAMIŞLAR
Siirt'in Pervari ilçesinde şehit olan Jandarma Astsubay Çavuş Celal Özcan'ın naa...
3.06.2020 (0)
Antalya'ya Şehit Ateşi Düştü
Operasyona giden askerleri taşıyan zırhlı aracın uçuruma yuvarlanması sonucu şeh...
3.06.2020 (0)
Mahallelinin Dereye Bırakılan Atık Su Tepkisi
Serik’te iki mahallenin sakinleri, bölgede faaliyet gösteren bir fabrikanın atık...
2.06.2020 (0)
Serik’te ‘Yeni Normal’ Başladı
Serik'te iki buçuk aydır süren koronavirüs kısıtlamaları yavaş yavaş adım adım k...
1.06.2020 (0)
Vatandaş Göletin Bitirilmesini İstedi
Serik ilçesine bağlı Kozan Mahallesi'nde yapımına 2012 yılında başlanan göletin ...
1.06.2020 (0)
Serikli Muhtarları Dinlediler
Antalya Büyükşehir Belediyesi yetkilileri Serikli muhtarların sorunlarını dinled...
1.06.2020 (0)
Çardakta Ders
İnternet Çekmeyince Eğitimlerini Toroslarda Kurdukları Çardakta Yapıyorlar...
1.06.2020 (0)
Caretta Carettalardan İlk Yumurta
Dünyaca ünlü Belek sahilinde, caretta caretta deniz kaplumbağaları, koronavirüs ...
1.06.2020 (0)