Foto Galeri WebTV

8 Kasım 2019 Cuma  17:17
Büyükşehir Mahalle Buluşması Konyaaltı'nda Yapıldı
KONYAALTI Belediye Başkanı Semih Esen, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in 19 ilçeyi kapsayan ilçe buluşmalarının sonuncusuna ev sahipliği yaptı.
 

QR Kodu
 

KONYAALTI Belediye Başkanı Semih Esen, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in 19 ilçeyi kapsayan ilçe buluşmalarının sonuncusuna ev sahipliği yaptı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 19 ilçeyi ziyaret ederek, ilçelerde mahalle muhtarları ve sivil toplum kuruluşları (STK) temsilcileriyle bir araya geldiği toplantılarını son olarak Konyaaltı ilçesinde yaptı. Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, toplantı öncesi Başkan Muhittin Böcek'i ilk olarak makamında ağırladı. Konyaaltı Belediyesi Beydağları Toplantı Salonunda Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in başkanlığında 'Antalya Büyükşehir Belediyesi Konyaaltı Buluşması Toplantısı' gerçekleştirildi.

Muhittin Böcek'in toplantı öncesi kendisini ziyaret etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Semih Esen şöyle konuştu:"Büyükşehir Belediyesi daha öncesi muhtarların ve STK'ların da yer aldığı bu denli yoğun katılımlı bir toplantı yapmamıştı. Tüm ilçelerde bu çalışmayı yapmaya başlarken özellikle bizim partimizden olmayan belediyelere öncelik vermeniz siyasi bir nezaket ve toplumun da özlediği siyasi uzlaşmanın bir adımı. Dileriz toplumun her kesiminde ve kurumların ve de belediyelerin tamamında atılan bu adımın bir karşılığı olacaktır. Son derece yerinde ve güzel bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Konyaaltı'nda birincisi yapılan bu çalışma dizisinin finalini yapıyoruz. İnanıyorum ki bu katılımcı çalışma yöntemi sürekli devam edecektir."

Başkan Muhittin Böcek ise toplantılarının sonuncusunu Konyaaltı'nda yapmak istediklerini belirterek, Konyaaltı'nda olmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi. Gerek mecliste gerek etkinliklerde gerek ise diğer çalışmalar da hep birlikte olduklarını dile getiren Muhittin Böcek, vermiş olduğu destekler için Başkan Semih Esen'e teşekkür etti.

Toplantıda ise muhtarlar ve STK temsilcileri, bölgelerinde yaşamış oldukları sorunları dile getirdi. Kendisine yöneltilen devlet hastanesi talebiyle ilgili bir soruya ise Başkan Muhittin Böcek, bu konuyu geçtiğimiz günlerde yapılan Büyükşehir Başkanlar Toplantısında dile getirdiğini ve ihale için söz aldığını bildirdi. Toplantı sonrasında muhtarlar ve STK temsilcileri Başkan Semih Esen ve Muhittin Böcek'e teşekkür etti. DHA

 

 

 
 

 

 

 

Yeni Normalin İlk Meclisi Yapıldı
Serik Belediye Meclisi Temmuz Ayı Olağan toplantısı Serik Belediye Başkanı Enver...
2.07.2020 (0)
Özlem Saat’in Hedefi Büyük
Korkmaz; “Türkiye’nin her yerine ürün gönderiyoruz. Hedefimiz sadece Türkiye paz...
2.07.2020 (0)
Süral Opet Petrol Ödüllendirildi
Opet Bravo programı kapsamında Türkiye genelindeki bin 200 bayi içerisinde ilk 1...
2.07.2020 (0)
Acısu'da Taşkın Riski Minimuma İndi
Antalya'da,Tarım ve Orman Bakanlığı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğünce ha...
2.07.2020 (0)
Kız Kardeşlerin Biri 119, Diğeri 101 Yaşında
Serik ilçesinde yaşayan 119 yaşındaki Havva Çevik ve kız kardeşi 101 yaşındaki C...
2.07.2020 (0)
Mezbahalara ''Koronavirüs'' Ayarı
Kovid-19 tedbirlerinin ön planda tutulacağı mezbahalarda, baret ve maske takıp ö...
2.07.2020 (0)
Türkiye'den 196 İsim
Dünyanın En Etkili Bilim İnsanları Listesinde Türkiye'den 196 İsim...
2.07.2020 (0)
İlk Meclis Binasından Müzik Sesi Yükseldi
Antalya Büyükşehir Belediyesi 2 bin yıllık mirasıyla tarihe ışık tutan Patara An...
2.07.2020 (0)
Çocuklar 'Sahilde Sinema'da Buluştu
ANTALYA Büyükşehir Belediyesi'nin Konyaaltı Sahili'nde gerçekleştirdiği 'Sahilde...
2.07.2020 (0)
CK'dan Hastanelere Şarj İstasyonu Desteği
CK Enerji Akdeniz Elektrik ekibi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını tedbir...
2.07.2020 (0)