Foto Galeri WebTV

13 Ocak 2020 Pazartesi  18:02
Dinç: “Destek Olacağız, Takipçisi Olacağız”
Yusuf Dinç; “Partimiz adına, bize hiç yakışmayan tespit edilmiş eksik ve yanlışların takipçisi olacağız. CHP’yi Serik’te layık olduğu yere taşınmasında her zaman ilçe yönetimine destek olacağız.”
 

QR Kodu
 

CHP Serik İlçe Başkanı Adayı Yusuf Dinç; “Partimiz adına, bize hiç yakışmayan tespit edilmiş eksik ve yanlışların takipçisi olacağız. CHP’yi Serik’te layık olduğu yere taşınmasında her zaman ilçe yönetimine destek olacağız.”

Cumhuriyet Halk Partisi Serik İlçe Kongresi’nde ilçe başkanlığına aday olan ve 70 oy alarak ikinci sırda yer alan Yusuf Dinç bir basın açıklaması yaptı. Dinç açıklamasında şunları söyledi; “Bugün itibariyle çocukluğumuzu, gençliğimizi hiç çekinmeden verdiğimiz, sevdasını yüreğimiz ve ruhumuzun derinliklerinde hissettiğimiz, son nefesimize dek ilk ve tek sevdamız Cumhuriyet Halk Partisinin 2020-2022 yılları arası Serik ilçe başkanlığı seçiminde bayrak yarışını tamamlamış bulunmaktayız. Bu yarışta bulunmamızın yegane sebebi; bilgi birikim ve tecrübelerine güvendiğimiz, partimiz ve ilçemizde sevilen ve sayılan kardeşlerimiz, abilerimiz ve parti ileri gelenlerimizin, ‘Yusuf bey, içinde bulunduğumuz konjonktürde, CHP’yi Serik’te layık olduğu yere, mevcut adaylar içinde taşıyabilecek tek aday sensin.’ istek ve temennisiyle kendimizde bir sorumluluk hissetmemizdir.”

“Hiçbir zaman zikzağımız olmadı”

“Mevcut adaylar arasında ise en takdir edilen yönümüzün, partimizin verdiği her karar arkasında yılmaz bir nefer olarak duruşumuz ve verilen her görevi tüm gücümüzle yerine getirmek için tüm gücümüzle çalışmamızdır. Geçmiş siyasi hayatımızda hiçbir zaman zikzağımızın olmayışı ise CHP ilkelerine bağlılığımızın derecesinin ispatıdır. Bu güne kadar adımızın Cumhuriyet Halk Partisi dışında hiçbir partiyle anılmamıştır ve anılmayacaktır da. CHP’li olmak ve CHP’ye hizmet etmek bizim için en büyük gurur ve onurdur.”

“Takipçisi olacağız; Destek olacağız”

“Bu duygu ve düşüncelerle bu bayrak yarışını kazanan İbrahim Demir kardeşimize ve ekibine başarılar dilerim. Partimizin başarısı hepimizin başarısı olacaktır. Partimiz adına, ekibim olarak hedef belirlediğimiz, geçmişten bugüne kadar yapılan ve bundan sonra acilen düzeltilmesi gereken, bize hiç yakışmayan tespit edilmiş eksik ve yanlışların ekibimizle birlikte takipçisi olacağız. Mevcut yönetimin ekibimize müracaat ettiği her konuda dün olduğu gibi yarınlarda da CHP’yi Serik’te layık olduğu yere taşınmasında her zaman ilçe yönetimine destek olacağız. Bize inanarak gönülden oy veren vermeyen delegemizin, delege olmayıp ta mevcut iktidardan bıkan ve ümidini kesen vatandaşlarımızın tek umudu CHP’de gören ve bizleri gönülden destekleyen hiçbir Seriklinin şüphesi olmasın ki kaybedilmiş her demokratik yarış, zaferler için edinilen bir tecrübedir. Herkesi Allah’a emanet eder, saygılarımı arz ederim.”

Haber: Osman Türkçe

 
 

 

 

 

Kandemir: “2020 Şahlanış Yılı Olacak”
Kandemir; “ Türkiye, 2020'de aşını büyütmeye, gençlerine iş bulmaya devam edecek...
22.01.2020 (0)
Kumbul: “Buna Müsaade Etmeyeceğiz”
CHP Antalya İl Başkanı ve Şubat ayında yapılacak olan kongrede başkan adayı olan...
21.01.2020 (0)
Akşener; “Serik’i Çok Canlı Gördüm”
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Serik’te partililer ile bir araya geldi ve...
21.01.2020 (0)
CHP İl Başkan Adayı Bayar, Delegelerle Buluştu
CHP İl Başkanlığı'na aday olan Nusret Bayar, delegelerle bir araya gelerek neden...
18.01.2020 (0)
Taş’tan Serik’e Destek
Serik Teşkilatımızın Hasan Yıldırım Başkanlığında güzel işler yapacağına inanıyo...
16.01.2020 (0)
İbrahim Demir Mazbatasını Aldı
CHP Serik İlçe Başkanlığına seçilen İbrahim Demir, İlçe Seçim Kurulundan mazbata...
16.01.2020 (0)
Ümit’ten Teşekkür
Ak Parti Serik İlçe Yönetim Kurulu Üyesi ve Serik Gençlik Kolları eski Başkanı Ü...
15.01.2020 (0)
CHP'de 8 İlçede Başkanlar Değişti
ANTALYA'da CHP'nin ilçe kongreleri tamamlandı. Seçimler sonrasında 8 ilçede yöne...
15.01.2020 (0)
CHP Akseki Tarihinde İlk
CHP Akseki ilçe kongresinde Mine Kaya başkan seçilerek, tarihe geçti....
14.01.2020 (0)
Demir: “Kazanan Cumhuriyet Halk Partisi Olmuştur”
Demir; “Kazanan Cumhuriyet Halk Partisi olmuştur, kazanan bütün arkadaşlarımız o...
13.01.2020 (0)