Foto Galeri WebTV

2 Nisan 2020 Perşembe  17:51
Erdoğan: “Tam Destek Veriyoruz”
Erdal Erdoğan; “Memur-Sen Ailesi olarak Sayın Cumhurbaşkanımızın açıkladığı ‘Milli Dayanışma' kampanyasına tam destek veriyoruz.”
 

QR Kodu
 

Erdal Erdoğan; “Memur-Sen Ailesi olarak Sayın Cumhurbaşkanımızın açıkladığı ‘Milli Dayanışma' kampanyasına tam destek veriyoruz.”

Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Serik İlçe Temsilciliği Başkanı Erdal Erdoğan, Memur-Sen Ailesi olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı ‘Milli Dayanışma' kampanyasına tam destek verdiklerini açıkladı. Erdal Erdoğan yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Ülkemizi ve tüm Dünya'yı kasıp kavuran Korona virüs illeti ile tüm dünya gibi bizde mücadele ediyoruz. Sorun küresel mücadele ulusal. Millet olarak bugünlerde paniğe kapılmadan, dedikodu ve fitneye kulak asmadan bu mücadelede Devletimizin, İçişleri bakanımızın ve Sağlık bakanlığımızın uyarılarını açıklamalarını dikkatle dinleyip; açıklanan uyarı ve tedbirlere harfiyen uymalıyız. “

“Allah razı olsun iyi ki varsınız”

“Bu süreçte özellikle sağlık çalışanlarımız, emniyet güçlerimiz, PTT çalışanlarımız, Belediye personelimiz, Milli Eğitim personelimiz ve daha adını burada saymadığımız görevi başında bulunan tüm kamu ve özelde çalışan arkadaşlarımızdan Allah razı olsun iyi ki varsınız. Bize düşen onların işini kolaylaştırmak sokağa mümkün olduğunca çıkmamak, mecburi hallerde çıkacaksak bile tedbirlere uymak, sosyal mesafeyi korumak ve tedbiri en üst seviyede tutmaktır. Özellikle sağlık personelimize burada parantez açmak istiyorum. Onların emekleri, çabası, gayreti her türlü takdirin övgünün üstünde, buradan tüm halkımız adına ve Memur-Sen Ailesi adına hepsine sonsuz şükranlarımızı ve teşekkürlerimizi sunuyoruz. Lütfen acil olmadıkça hastaneleri meşgul etmeyelim, randevu almadan hastanelere gitmeyelim, virüsün en kolay ve hızlı yayılma şüphesi olan hastanelerimizi ve çalışan sağlık personelimizi korumakta biraz daha özen gösterelim titiz olalım.”

“Tüm övgüleri hak ediyorlar”

“Milli Eğitim Bakanlığı çalışanlarımız; ilçe müdürümüz, şube müdürlerimiz, okul idarecilerimiz, şeflerimiz, veri hazırlama ve memurlarımız, Yardımcı hizmetler sınıfımız ile birlikte hepsi görevlerinin başında ve dönüşümlü olarak uygulanan tedbirlere uyarak çalışamaya devam ediyorlar. Öğretmenlerimiz EBA'dan ve elektronik ortamda çocuklarımız ile sürekli iletişim halinde ve uzaktan eğitimlerini takip ediyorlar, onların bu gayreti, çabası, sürece katkısı tüm övgüleri hak ediyor. Şunu unutmayalım ki öğrencilerimiz için bu bir tatil değil, uzaktan eğitimdir. Bu konuda değerli öğretmenlerimizin tavsiye ve yönlendirmelerine uyalım.”

“Tam destek veriyoruz.”

“Memur-Sen Ailesi olarak Sayın Cumhurbaşkanımızın açıkladığı ‘Milli Dayanışma' kampanyasına tam destek veriyoruz. Memur-Sen Ailesi olarak: Eğitim Bir-Sen Konukevimizi sağlık çalışanlarımıza tahsis ettik. Bilsem ve Meslek Liselerimizin ürettiği 20 bin koruyucu siper ve 30 bin maskenin giderini karşılayarak sağlık çalışanlarımıza teslim ettik. Cumhurbaşkanımızın başlattığı Biz Bize Yeteriz kampanyasına 1 Milyon TL. Kızılay, Deniz Feneri ve İHH'nın başlattığı kampanyalara 1 Milyon TL. Konfederasyonumuza bağlı Genel Başkanlarımız kampanyaya 1 maaşını bağışladı. 1 Milyonu aşkın üyemizle Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasına bağışlarımızla tam destek veriyoruz. Antalya Valiliğimizin önderliğinde kurulan ''Vefa destek'' grubuna Eğitim-Birsen olarak gönüllü katkı sunuyoruz.”

“Biz Varız Demeye Devam Edeceğiz”

Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Serik İlçe Temsilciliği Başkanı Erdal Erdoğan sözlerini şöyle bitirdi; “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da, ‘Kim var?' denildiği zaman, sağımıza ve solumuza bakmadan tereddütsüz ‘Biz Varız Memur-Sen Var Eğitim Bir-Sen Var’ demeye devam edeceğiz.”

Haber: Osman Türkçe

 
 

  Bu haberle ilgili 2 kişinin yorumu bulunmaktadır.

 

Erdal başkanım agziniza yüreğinize sağlık.
Ömer Kahya - 3.04.2020 22:27:00
Erdal bey, ülkemizin sorunlarına destek oldugunuzu biliyoruz.Allah sizlere ve bizlere kolaylık versin. Allah devletimize zeval vermesin.Allah yardımcımız olsun
Mehmet Koca - 3.04.2020 22:24:00
Uyarı: Web sitemizde yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.AYYILDIZ TOROS GAZETESİ yorum içeriklerini benimsememektedir. Yorumlardan AYYILDIZ TOROS GAZETESİ veya www.ayyildizgazetesi.com sorumlu tutulamaz.

 

 

Şehit Özcan Son Yolculuğuna Uğurlandı
Babaevinde helallik alınmasının ardından eskortlar eşliğinde Uncalı Şehitliği’ne...
3.06.2020 (0)
ŞİMDİ DÜĞÜNÜNÜ YAPTIK AYÇAM'
Siirt'in Pervari ilçesinde şehit olan Jandarma Astsubay Çavuş Celal Özcan'ın ken...
3.06.2020 (0)
HENÜZ DÜĞÜN YAPMAMIŞLAR
Siirt'in Pervari ilçesinde şehit olan Jandarma Astsubay Çavuş Celal Özcan'ın naa...
3.06.2020 (0)
Antalya'ya Şehit Ateşi Düştü
Operasyona giden askerleri taşıyan zırhlı aracın uçuruma yuvarlanması sonucu şeh...
3.06.2020 (0)
Mahallelinin Dereye Bırakılan Atık Su Tepkisi
Serik’te iki mahallenin sakinleri, bölgede faaliyet gösteren bir fabrikanın atık...
2.06.2020 (0)
Serik’te ‘Yeni Normal’ Başladı
Serik'te iki buçuk aydır süren koronavirüs kısıtlamaları yavaş yavaş adım adım k...
1.06.2020 (0)
Vatandaş Göletin Bitirilmesini İstedi
Serik ilçesine bağlı Kozan Mahallesi'nde yapımına 2012 yılında başlanan göletin ...
1.06.2020 (0)
Serikli Muhtarları Dinlediler
Antalya Büyükşehir Belediyesi yetkilileri Serikli muhtarların sorunlarını dinled...
1.06.2020 (0)
Çardakta Ders
İnternet Çekmeyince Eğitimlerini Toroslarda Kurdukları Çardakta Yapıyorlar...
1.06.2020 (0)
Caretta Carettalardan İlk Yumurta
Dünyaca ünlü Belek sahilinde, caretta caretta deniz kaplumbağaları, koronavirüs ...
1.06.2020 (0)