Foto Galeri WebTV

27 Temmuz 2020 Pazartesi  18:18
Coşkun: “Hemşerilerimiz Endişe Etmesinler”
MHP Serik İlçe Başkanı Ahmet Ali Coşkun yaklaşmakta olan Kurban Bayramı ile ilgili olarak bir mesaj yayınladı.
 

QR Kodu
 

Başkan Coşkun; “Serikli hemşerilerimiz hiç endişe etmesinler. Milliyetçi Hareket Partisi olarak bizler her platformda Serik’in sorunlarını gündeme getirmekten geri durmuyor ve Serik’in bütün haklarını sonuna kadar savunuyoruz ve savunmaya da devam edeceğiz.”

MHP Serik İlçe Başkanı Ahmet Ali Coşkun yaklaşmakta olan Kurban Bayramı ile ilgili olarak bir mesaj yayınladı. Vatandaşların yaklaşmakta olan Kurban Bayramlarını kutlayan Coşkun, Bayramların bir sevinç ve mutluluk paylaşımı olduğunu, sadece bayram günlerinde değil her zaman Milli birlik, kardeşlik, dayanışma ve yardımlaşma şuurunun ayakta tutulması gerektiğini bildirdi.

MHP Serik İlçe Başkanı Ahmet Ali Coşkun Kurban Bayramı mesajında şu ifadelere yer verdi; “Kurban Bayramı'nın, Milletimize sağlık, mutluluk, huzur ve güven getirmesini Yüce Allah'tan temenni ederim.

Bayramlar birlik ve beraberliğin pekiştiği, kırgınlıkların ortadan kalktığı, yürekten kucaklaştığımız en müstesna günlerdir. Öncelikle mübarek Kurban Bayramı vesilesi ile vatanımızın her köşesindeki vatandaşlarımıza ve hafızamızda vatan olarak taşıdığımız Türk coğrafyadaki bütün kardeşlerimize Cenab-ı Allah’tan sağlık, mutluluk ve huzur dolu güzel bir bayram geçirmelerini yürekten temenni ederim.

Bayramlar dost ve kardeşliğimizin farkında olma zamanıdır. Dargınların barışacağı, sevinçlerin paylaşılıp çoğalacağı, kimsesizlerin hatırlanacağı günler olan bayramlar, milli ve manevi değerler sistemi olarak milletimizin kültür hazinesinde her zaman var olacaktır. Bayramlar bir sevinç ve mutluluk paylaşımıdır. Yapmamız gereken sadece Bayram günlerinde değil her zaman Milli birlik, kardeşlik, dayanışma ve yardımlaşma şuurunu ayakta tutmaktır.

Milliyetçi Hareket Partisi olarak Türk Milletinin birlik ve beraberliği, Türkiye Cumhuriyetinin ilelebet devamı için gece gündüz çalışan kadrolar olarak her türlü zorluğa Türk Milleti adına göğüs germeye devam edeceğiz. Milletimizi her türlü derdi ile dertlenen ülkücü kadrolar olarak Serik’te de vatandaşlarımızın her zaman yanındayız. Vatandaşlarımızdan gelen her türlü sorun, istek, öneri ve değerlendirmeleri dinleyerek çözümler getirmek için gece gündüz çalışıyoruz. Serikli hemşerilerimiz hiç endişe etmesinler Milliyetçi Hareket Partisi olarak bizlerde Serik için her platformda Serik’in sorunlarını gündeme getirmekten geri durmuyor ve Serik’in bütün haklarını sonuna kadar savunuyoruz ve savunmaya da devam edeceğiz. Bizler birlik ve beraberlik içinde olduğumuz sürece başaramayacağımız hiçbir şey yoktur.

Bu vesileyle Türk İslam aleminin mübarek Kurban Bayramını kutlar, Şehitlerimize Allah'tan rahmet diler, başta Şehit ailelerimiz olmak üzere büyüklerimin ellerinden öperim.”

Haber: Osman Türkçe

 
 

 

 

 

Antalya Barosu Başkanı'nın Durumu İyi
KALP krizi geçirdiği belirlenerek yapılan by-pass ameliyatı ile 5 damarı değişti...
8.08.2020 (0)
Sörf Tahtası Üretmeye Başladı
ANTALYA'da babasıyla evinin bahçesinde hobi amaçlı ürettiği sörf tahtaları beğen...
8.08.2020 (0)
2026 Yaşındaki Koca Katran, Yıllara Meydan Okuyor
Elmalı ilçesindeki sedir ormanında koruma altına alınan 2026 yaşındaki 'Koca Kat...
8.08.2020 (0)
Direğe Çarpan Otomobilin Sürücüsü Ağır Yaralandı
Serik ilçesinde yoldan çıkan otomobilin refüjdeki aydınlatma direğine çarparak h...
8.08.2020 (0)
Kalp Krizi Geçirdi, Hayatını Kaybetti
Serik ilçesinde direksiyon başında kalp krizi geçiren televizyon tamircisi Hakta...
7.08.2020 (0)
Çalık; “Başarılarımız Taçlandı”
“Yükseliş Ortaokulumuzun başarıları üstüne; Yükseliş Anadolu Lisemizin üniversi...
7.08.2020 (0)
Serik'in İlk Ebesi, Arap Ebe Hayatını Kaybetti
Serik ilçesinde 'Arap ebe' adıyla bilinen Cumhuriyet tarihinde ilçeye görevlendi...
7.08.2020 (0)
Jandarmadan Koronavirüs Denetimi
Serik ilçesinde jandarma ekipleri, toplu taşıma araçları ile iş yerlerinde koron...
7.08.2020 (0)
Akyarlar Rotası İlgi Görüyor
AKUT Antalya Birim Sorumlusu Yılmaz Sevgül ve öğrencilerinin, Antalya- Kemer Kar...
7.08.2020 (0)
Yakın zamanda büyük bir deprem olmasını bekliyoruz
Afrika Levhası, Her Yıl 5-6 Santimetre Anadolu'nun Altına Dalıyor...
7.08.2020 (0)