Foto Galeri WebTV

16 Ekim 2020 Cuma  17:13
'1 İyilik 1 Fidan' a Harçlıklarını Bağışladılar
KEPEZ Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ''1 iyilik 1 fidan'' kampanyasına harçlıklarını bağışlayan Turgut Reis Kur'an Kursu 4-6 yaş grubu öğrencilerinin yardım sevincine ortak oldu.
 

QR Kodu
 

KEPEZ Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, "1 iyilik 1 fidan" kampanyasına harçlıklarını bağışlayan Turgut Reis Kur'an Kursu 4-6 yaş grubu öğrencilerinin yardım sevincine ortak oldu. Başkan Tütüncü, biriktirdikleri harçlıkları Hatay'da yanan ormanlık alanların yeniden yeşillendirilmesi için bağışlayan kocaman yürekli minik bağışçıları bebek ve oyuncak arabayla ödüllendirdi.

Türkiye Diyanet Vakfı'nın başta Hatay, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Trabzon olmak üzere yurt genelinde özellikle yangın ve afetler sonucu kaybedilen ormanlar için başlattığı "1 iyilik 1 fidan" kampanyasına Kepez'in miniklerinden destek geldi. Şafak Mahallesi'ndeki Turgut Reis Kur'an Kursu 4-6 yaş grubu öğrencileri, biriktirdikleri harçlıkları Hatay'da yanan ormanlık alanların yeniden yeşillendirilmesi için bağışladılar. Miniklerin bağış sevincine Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Orman Bölge Müdürü Vedat Dikici, Kepez İlçe Müftüsü Metin Arcaklıoğlu ve KONESKOP Yönetim Kurulu Başkanı Durali Kolpak ortak oldu.

Küçük çocukların duyarlı hareketinden dolayı teşekkür eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, "Yeryüzünde iki türlü insan var. Birisi imarı ihya eder, güzellikleri büyütmeye çalışan, diğeri de yakıp yıkan, yok eden halis ruhlar var" dedi. Yıllar yılı emek emek yetişen ormanların bir kıvılcım ile yok olduğunu söyleyen Başkan Tütüncü, "En önemli şey bizden sonraki nesillere güzellikleri anlatabilmek. Bu yüzden bütün din görevlisi kardeşlerimizin bu anlamdaki özverili çalışmalarının desteklenmesi gerektiğine inanıyorum. Burada önemli olan şey yaptıkları bağış miktarı değil, onları biz hangi güzelliğe kanalize ediyoruz? Onlar önemli. Bütün din görevlisi kardeşlerimize, hoca hanımlara, bu işi önemseyenlere çok teşekkür ediyorum" dedi.

KOCA YÜREKLİ MİNİKLERE ÖDÜL

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, çocuklara seslenip "Çocuklar biz size çok teşekkür ediyoruz. Buradaki herkes size çok teşekkür ediyor. Sevgili çocuklar hepinizi çok seviyoruz ve hepinizi kocaman alkışlıyoruz" diye konuştu. Tütüncü, daha sonra kendileri küçük, yürekleri büyük miniklere bebek ve oyuncak araba hediye etti. DHA

 
 

 

 

 

Serik’ten Gevaş’a Kardeşlik Projesi
'Gelin Kardeş Olalım' projesi kapsamında Serik’ten Van'ın Gevaş İlçesine 10 bin ...
23.10.2020 (0)
LÖSEV Hedefini Üçe Katladı
LÖSEV 81 ilde can, kan olan et yardımlarını gelecek Kurban Bayramı’na kadar 81 b...
23.10.2020 (0)
Boğazkent'te Halkalandı, Finlandiya'da Yakalandı
İsmail Kaya, Serik ilçesindeki Boğazkent Kuş Halkalama İstasyonu'nda 2009 yılın...
23.10.2020 (0)
Kaçaklar İmha Edildi
Serik’te kontrol ve denetimlerde el konularak Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü depo...
23.10.2020 (0)
Oğuz, Muhtarlar Gününü Kutladı
İYİ Parti Serik İlçe Başkan Yardımcısı Havva Okudan Oğuz, Muhtarlar Gününü kutla...
23.10.2020 (0)
Serik’te Sahte Dolar Operasyonu
Serik ilçesinde düzenlenen sahte dolar operasyonunda 3 kişi tutuklandı....
23.10.2020 (0)
Antalya Emniyeti Kovid-19 Denetimi Gerçekleştirdi
Antalya Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Kovid-19 denetimi gerçekleştirildi....
23.10.2020 (0)
71 Yaşındaki 'Demir Adam',Tam Triatlonda Yarışacak
Ali Bıdı (71), 21 Mart'ta Tayvan'ın Penghu kentinde yapılacak ‘Ironman Dünya Şam...
23.10.2020 (0)
ATSO Başkanı Çetin'den Cem Yılmaz'a Davet
Çetin, “ATSO Atatürk Konferans Salonu'muz ile Antalya Kültür Sanat Oditoryumu, A...
23.10.2020 (0)
Sahaf Festivali Başladı
ANTALYA'da ikincisi düzenlenen Sahaf Festivali, kapılarını kitapseverlere aralad...
23.10.2020 (0)