Foto Galeri WebTV

10 Mart 2021 Çarşamba  19:17
Türkiye Değişim Partisi Serik'te…
Değişim istediklerini ve değişim hareketini başlattıklarını ifade eden il ve ilçe başkanları siyasette iddialı olduklarını belirtiyorlar.
 

QR Kodu
 

Türkiye Değişim Partisi Serik İlçe Başkanlığına atanan Hasan Çelik başkanlığında Serik İlçe Başkanlığı kuruldu. Bugünkü gazetemizde manşetinde okuyacağınız üzere Antalya İl Başkanı Arman Karadağ, İl Kadın Kolları Başkanı Saliha Seyirci, yönetim kurulu üyeleri Serik İlçe Başkanı Hasan Çelik, yönetimi ile Serik basını ve STK’ları ile buluştu.

İlk teşkilat Serik’te kuruldu…

Değişim istediklerini ve değişim hareketini başlattıklarını ifade eden il ve ilçe başkanları siyasette iddialı olduklarını belirtiyorlar. Serik'te uzun yıllardır siyasetin içinde olan Hakan Çelik ile yola çıkan Türkiye Değişim Partisi 2 hafta önce de Antalya İl Başkanlığını kurmuştu. Serik’e ayrı bir önem verdiği belli olan parti Antalya'da ilk ilçe teşkilatını Serik’te kurmuş oldu.

Mustafa Sarıgül…

Türkiye Değişim Partisi lideri Genel Başkanı Mustafa Sarıgül Türkiye'nin çok iyi tanıdığı bir isim. Sayın Sarıgül 1994-2014 yılları arasında 15 yıl Şişli Belediye Başkanlığı yapmıştı. Yaklaşık 12 yılı önce Türkiye Değişim Hareketi şeklinde başlayan çalışmaları Türk siyasetinde gündemin de hep yer almıştı. Türkiye Değişim Hareketi 2020 yılı Aralık ayında Partileşerek Türkiye Değişim Partisi ismini aldı. Genel Başkanı Mustafa Sarıgül de geçtiğimiz günlerde Antalya'ya gelerek il başkanlığının açılışı yapmış ve ülke gündemi ile açıklamalarıyla medyada yer bulmuştu.

Değişim yürek ister!

‘Türkiye'de Antalya'da ve Serik'te değişim istiyoruz’ şeklinde yola çıkan partinin hızla örgütlenerek önümüzdeki günlerde ilçe ve il kongre yapacağı daha sonra da genel kurul kongresi yapacağı belirtiliyor. Değişim yürek ister! Sloganı ile yola çıkan Türkiye Değişim Partisi’nin Serik, Antalya ve ülke siyasetine neler katıp katmayacağını önümüzdeki süreç gösterecek.

Siyaset renkleniyor…

Siyasi yelpazenin farklı alanlarından gelen yeni partiler ile birlikte siyaset hareketleniyor. Türkiye yüzüncü yılına girerken birbirinden farklı renklerde oldukça iddialı partilerin seçimlerde yer alacağı görünüyor. Bu kapsamda önümüzdeki 2023 Genel Seçimleri, Cumhurbaşkanlığı seçimi ve 2024 yılında yapılacak olan yerel seçimler oldukça renkli geçeceğe benziyor.

Yeni kurulan partilerle ve siyasi tecrübesi olan liderlerle; il ve ilçe başkanları ile yeni dönemin siyasi açıdan oldukça ilginç olacağını bekliyoruz.

Farklı renklerin, farklı düşüncelerin ve farklı zenginliklerin, farklı tecrübelerin demokrasimizi güçlendirmesini temenni ediyoruz. Daha güzel bir Türkiye'ye hep birlikte ulaşmayı diliyor bütün siyasi partilere başarılar diliyorum.

Sözlerimizin sonuna ise bir kez daha Türkiye Değişim Hareketi Partisi Antalya İl Başkanı Arman Karadağ ve yönetimine; Türkiye Değişim Partisi Serik İlçe Başkanı Hasan Çelik ve yönetimine başarılar diliyorum.

 
 

 

 

 

DEVA Partisi Rüzgarı Yakalayabilecek mi?
DEVA Partisi siyasetin yakın geleceğinde iddialı olduklarını gösterdiler. Acaba...
17.06.2021 (0)
Turizm Sezonu İçin Fırsat…
17 günlük tam kısıtlamanın turizm sezonu için iyi bir fırsat olduğunu düşünüyoru...
29.04.2021 (0)
Bir Güzel Gelenek Oluştu…
Serik Türk Eğitim Sen tarafından ‘Askıda bir pide, siz de katılın bize’ kampanya...
19.04.2021 (0)
Söyledik Ama Dinletemedik…
Köşe yazımızda ‘Tehlikenin farkında mıyız?’ diye sorduk, söyledik. Ama maalesef ...
14.04.2021 (0)
Şimdi Serik Belediyespor Zamanı…
2020 yılı sonunda yapılması planlanan, ilanlara çıkılan ancak pandemi dolayısıyl...
1.04.2021 (0)
Türkiye Değişim Partisi Serik'te…
Değişim istediklerini ve değişim hareketini başlattıklarını ifade eden il ve ilç...
10.03.2021 (0)
Millet İttifakı’nın Antalya’daki Oy Oranı Nedir?
İbrahim Ethem Taş geçtiğimiz hafta içerisinde Manavgat'a yaptığı bir ziyarette d...
1.03.2021 (0)
Serik Adına Teşekkürler…
Bahçeşehir Eğitim Kurumları Kurucusu Enver Yücel’e, Bahçeşehir Serik Aspendos Ka...
24.02.2021 (0)
Tehlikenin Farkında mıyız?
Kurallara uymuyoruz, hasta vaka oranları hala yüksek… İnsanların, esnafların umu...
22.02.2021 (0)
Geç Olmadan Hayvancılığı Desteklemeliyiz!
Serik'te hayvancılığın çok daha önemli olması gerektiğini, hem sayısal hem de ni...
8.02.2021 (0)