Foto Galeri WebTV

7 Ekim 2021 Perşembe  17:33
“Esnaf, Başkan El Ele Daha Güzel Günlere”
Serik’in tanınmış esnaflarından İdris Barut, düzenlediği basın açıklaması ile Serik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı seçiminde aday olduğunu açıkladı.
 

QR Kodu
 

İdris Barut; “Ben ve yönetim kurulu listemdeki yepyeni yüzlerimizle Serik’e hizmet etmek için geliyoruz. Esnaf, Başkan el ele daha güzel günlere’ diyerek çıktığımız bu yolda bizlere destek olacağınıza inancımız sonsuzdur.

Serik’in tanınmış esnaflarından İdris Barut, düzenlediği basın açıklaması ile Serik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı seçiminde aday olduğunu açıkladı. Gedik Mahallesi’nde meslektaşları ile birlikte bir araya gelen Barut; “2022 yılının ilk aylarında yapılacak olan Serik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı Olağan Genel Kurulunda, ben de varım ben de adayım, başkanlığa talibim” dedi.

“Başkanlığa Talibim”

“Serik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı İdris Barut yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Çok sevgili esnaf ablalarım, abilerim, arkadaşlarım ve kardeşlerim, kıymetli basın mensupları hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum. Sizler de takdir edersiniz ki daha yüksek hedeflere daha güçlü yönetimlerle ulaşılır. 36 yıldır yaşadığım Serik’e hizmet etmek adına Serik’imize yön veren çok değerli esnaf ablalarım, abilerim, arkadaşlarım ve kardeşlerimin desteği ile 2022 yılının ilk aylarında ilçemizde yapılacak olan Serik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı Olağan Genel Kurulunda bende varım ben de adayım başkanlığa talibim.”

“Serik’e Hizmet Etmek İçin Geliyoruz”

“Ben ve yönetim kurulu listemdeki yepyeni yüzlerimizle Serik’e hizmet etmek için geliyoruz. Çünkü sizler her türlü yeniliğe ve hizmete layıksınız. Ben sizlerin destekleri ile bu yola çıktım. İnşallah sizlerin destekleriyle de bu göreve seçilirsem, sizlere layık bir başkan olmak istiyorum. ‘Esnaf Başkan el ele daha güzel günlere’ diyerek çıktığımız bu yolda bizlere destek olacağınıza inancımız sonsuzdur. Sizlerin desteği, sizden aldığımız güçle, birlik ve beraberlik içerisinde esnafın sesi ve gücü olmaya kararlıyız.

İdris Barut Kimdir?

Serik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı İdris Barut özgeçmişini kendi sözleri ile şöyle özetledi;1985 Serik ilçesi Kökez Mahallesi doğumluyum. Evli ve 2 çocuk babasıyım. Serik Lisesi mezunuyum. 11 yıldır çiçekçilik mesleğini yapmakta olup, halen ilçemiz Kökez Mahallesi 3155 sokakta faaliyetime devam etmekteyim.”

Haber: Osman Türkçe

 
 

 

 

 

Kepez’de Dükkan Satılacak
Antalya Kepez’de icradan dükkan satılacak. ...
22.10.2021 (0)
Alanya'da Daire Satılacak
Alanya’da 2+1 daire icradan satılacak. ...
22.10.2021 (0)
Muratpaşa’da İcradan Satılık Daire
Antalya Muratpaşa'da 2+1 daire icradan satılacak. ...
22.10.2021 (0)
Kapalı Pazar Yeri’nin Temeli Atıldı
Akçaalan Mahallesi’nde Pazar günleri kurulan ‘Pazar Pazarı’ için yapılan Akçaala...
22.10.2021 (0)
Markalaşma Potansiyeli Değerlendirildi
ASKON Antalya Şube Başkanı Cahit Urfan, Muratpaşa İlçesindeki bir otelde düzenle...
22.10.2021 (0)
YÖREX’te Coğrafi İşaretler Konuşuldu
ANTALYA Ticaret Borsası (ATB) öncülüğünde TOBB’un desteğiyle bu yıl 11’incisi dü...
22.10.2021 (0)
'Sürdürülebilir Gelecek' Webinarı
ANTALYA Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), Akdeniz Üniversitesi ve KalDer işbirliği...
22.10.2021 (0)
CHP'li Torun, 11. Antalya Kitap Fuarı'nda
ANTALYA Büyükşehir Belediyesi 11'inci Antalya Kitap Fuarı, öğrencilerin akınına ...
22.10.2021 (0)
Sedef Hastası Mustafa, İyileşip Evlenmek İstiyor
25 yıl önce nişanlısından ayrıldıktan sonra başlayan sedef hastalığından dolayı ...
22.10.2021 (0)
Yöresel Ürünler Ziyaretçileri Bekliyor
ANTALYA Ticaret Borsası ) öncülüğünde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ...
22.10.2021 (0)