Foto Galeri WebTV

7 Ekim 2021 Perşembe  17:36
Üstünmet: ‘Güçlü Siyasetle Hedef 2023’
MHP Serik İlçe Başkanı Osman Üstünmet göreve geldikten sonra geçen 1 yıllık sürede yapılan çalışmaları değerlendirdi.
 

QR Kodu
 

Üstünmet; “Göreve geldiğimiz andan itibaren ‘Güçlü Siyaset, Hedef 2023’ düsturu ile dava arkadaşlarımızı, kıymetli büyüklerimizi evlerinde ziyaret ederek, salon toplantıları gerçekleştirerek kucaklaşma, parti içi birlik beraberliği sağlama noktasında büyük yol kat ettik.”

MHP Serik İlçe Başkanı Osman Üstünmet göreve geldikten sonra geçen 1 yıllık sürede yapılan çalışmaları değerlendirdi. MHP Serik olarak bir yılın bilançosunu çıkaran Başkan Üstünmet , ‘Güçlü Siyaset, Hedef 2023’ çerçevesinde çalışmalarını yürüttüklerini ifade etti.

İlçe Başkanı Osman Üstünmet, geçen süre içerisinde göreve gelir gelmez MHP’nin Serik’te geçmişten bugüne oluşmuş geniş tabanı ile bir araya gelerek partiye bir ivme kazandırdıklarını belirten parti içi birlik beraberlik konusunda büyük bir yol kat ettiklerini söyledi.

Serik ve çevresinde son bir yılda yaşanan, yangın, sel, dolu, fırtına vb. afetler ile ilgili olarak bir çok girişimde bulunduklarını anlatan Üstünmet, geçen sürede tarım, turizm, ticaret ve Serik’in genel konuları ile ilgili olarak yaptıkları çalışmaları da açıkladı.

“Büyük Yol Kat Ettik”

Başkan Üstünmet, MHP Serik İlçe Teşkilatı olarak geride kalan 1 yılda yaptıkları çalışmaları şöyle özetledi; “MHP Serik İlçe Teşkilatı olarak önceliğimiz toplumun her kesimi ile barışık olmak, güven vermek, birleştirici olmak, çözüm üretmek oldu. Göreve geldiğimiz andan itibaren ‘Güçlü Siyaset, Hedef 2023’ düsturu ile dava arkadaşlarımızı, kıymetli büyüklerimizi evlerinde ziyaret ederek, salon toplantıları gerçekleştirerek kucaklaşma, parti içi birlik beraberliği sağlama noktasında büyük yol kat ettik.”

“Dostluklar, Arkadaşlıklar Kazandık”

“MHP Serik İlçe Teşkilatı olarak örnek bir çalışma metodu ile insanlarımızın bize gelmesi yerine bizim onlara gitmemiz yolunu izleyerek sorunları yerinde görerek çözüm üretme yolunu izledik. Bu vesile ile mahalle mahalle gezerek hal ve hatırlarını sorma, iyi günlerinde, kötü günlerinde yanlarında olma imkanımız oldu en önemlisi de yeni dostluklar, arkadaşlıklar kazandık.”

“Bir Çok İlki Gerçekleştirmenin Mutluluğunu Yaşıyoruz”

“Teşkilat olarak İlçemizin tanıtımına katkı sağlayabilmek amacı ile toplumun her kesiminden takdir aldığımız yönetim kurulu üyelerimizin seslendirdiği bir klip yayınladık ayrıca Atatürk’ün Serik’e gelişi ile ilgili İlçemizde de bir ilk olan canlı yayın desteği ile türkülerle anma programı gerçekleştirdik. Bunlara benzer bir çok ilki gerçekleştirmenin mutluluğunu teşkilat olarak yaşıyoruz.”

“Toplumumuzu Uyarma Görevini Yerine Getirdik”

“İlçemizi ilgilendiren tedbir alınması gereken bir çok konuyu siz değerli basın mensuplarımızla ve sosyal medya üzerinden paylaşarak önceden önlem alınması noktasında farkındalık yaratarak toplumumuzu uyarma görevini yerine getirdik ve çözüm noktasında gerekli kurumları harekete geçirdik. Geçtiğimiz bir yıl içerisinde MHP Serik İlçe Teşkilatı olarak hep sahada ve Partili Partisiz tüm Vatandaşlarımızın yanında olduk, olmaya çalıştık ve olmaya da devam edeceğiz inşallah…Çünkü biz Diyoruz ki Serik hepimizin.”

Haber: Osman Türkçe

 
 

 

 

 

Taş: Budak'ın Soru Önergesi 'Siyasi Komedi'
Taş, önceki gün CHP yönetimine sordukları sorulara karşın CHP Milletvekili Çetin...
22.10.2021 (0)
Çırpıcı: “Partimiz İçin Her Zaman Göreve Hazırız”
2014 yılında kapatılarak mahalleye dönüştürülen Karadayı Belediyesi’nin son Bele...
21.10.2021 (0)
Yıldırım: “Serik’e Büyük Yatırımlar Yapıldı”
Serik’e yapılan yatırımlar hakkında bilgiler veren AK Parti Serik ilçe Başkanı H...
20.10.2021 (0)
İnce: “Memleketin Her Yerinde Yangın Var”
Antalya’ya gelerek partisinin ile ve ilçe binalarının açılışlarını yapan Memleke...
18.10.2021 (0)
Üstünmet: ‘Güçlü Siyasetle Hedef 2023’
MHP Serik İlçe Başkanı Osman Üstünmet göreve geldikten sonra geçen 1 yıllık süre...
7.10.2021 (0)
Başaran: 8 Ayda 22 Bin Üyeyi Geçtik
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Başaran, demokrasi ve şölen havasında geçen parti ko...
1.09.2021 (0)
Köse: “Serik’i Güzel Günler Bekliyor”
Köse; “Yollarımız ve asfaltlama çalışmalarımız devam ediyor. Çalışmaları yerinde...
23.08.2021 (0)
Ali Babacan: “Çalınmadık Kapı Kalmayacak”
“Çalışmalarımızı sahada yapacağız. Bütün herkesin kapı kapı dükkan dükkan dolaşm...
2.07.2021 (0)
Başaran: “Meral Akşener Türkiye'nin Umududur”
İYİ Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran; “Sayın Meral Akşener Türkiye'nin um...
18.06.2021 (0)
“Gümbür Gümbür Geliyoruz”
Demokrasi ve Atılım Partisi Serik İlçe Başkanlığı 1. Olağan Genel Kurulu yapıldı...
17.06.2021 (0)