Foto Galeri WebTV

3 Aralık 2021 Cuma  17:51
Başkan Böcek Engelli Bireylerle Bir Araya Geldi
ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle düzenlenen etkinlikte engelli bireyler ve aileleriyle bir araya geldi.
 

QR Kodu
 

ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle düzenlenen etkinlikte engelli bireyler ve aileleriyle bir araya geldi.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Antalya Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle engelli bireyler ve ailelerine yönelik özel program düzenledi. Cam Piramit'te düzenlenen etkinlikte Konyaaltı, Muratpaşa, Kepez, Aksu ve Döşemealtı ilçelerinde eğitim gören engelli öğrenciler dans ve müzik gösterisi sundu.

DERNEKLER KATILDI

Etkinliğe Türkiye Sakatlar Derneği, Aktif Engelliler Spor Kulübü Derneği, Antalya İşitme Engelliler Derneği, 6 Nokta Körler Derneği, Engel Tanımayanlar Derneği, Akdeniz Otizm Spor Kulübü Derneği, Antalya Görme Engelliler Spor Kulübü, Türkiye, Zihinsel Yetersiz Çocuk Yetişkinler ve Koruma Derneği, Özel Sporcular Gençlik ve Spor Derneği, Antalya Otistik Bireyler Derneği, ASAT Spor Kulübü, Engelsiz Yaşam Gençlik ve Spor Kulübü, Döşemealtı İşitme Engelliler Futbol Kulübü, Engelsiz Hacettepe Gençlik Spor Kulübü Antalya İl Temsilciliği, Özel Gereksinimli Bireyleri Destekleme Derneği, Türkiye Muharip Gaziler Derneği, Şehit ve Gazi Aileleri ve Malulleri Dayanışma Derneği, Yansıma Özel Sporcular, Çölyak Derneği ve Batı Akdeniz Çölyak Derneği katıldı.

ÇOCUKLARIMIZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Özel günde engelli bireyleri yalnız bırakmayan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Böcek ve İYİ Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran sevgi gösterileriyle karşılandı. Başkan Böcek, geçtiğimiz yıl pandemi nedeniyle buluşamadıklarını hatırlatarak, "Engel tanımayan çocuklarımızla beraber olmaktan çok mutluyum. Geçen sene bugün 3 Aralık'ta Akdeniz Üniversitesi'nden taburcu olduğum gündü. Bu özel çocuklarımız 'Muhittin Amca sana hep dua ettik' dediler. Sizlere dualarınız için teşekkür ediyorum. Engellilerimizin, Antalya halkımızın ve STK'larımızın emrinde olmaya devam edeceğim" diye konuştu.

GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

Başkan Böcek etkinlikte süper lige yükselerek kupa kaldıran ASAT Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı ile ASAT Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı oyuncularını tebrik ederek, hediye verdi. Dünya Engelliler Günü'ne özel hazırlanan programda engelli öğrenciler söylenen türküler, folklor ve dans gösterileri ile doyasıya eğlendi. DHA

 
 

 

 

 

Dükkan Satılacak
Antalya Kepez'de icradan dükkan satılacak. ...
28.01.2022 (0)
Dubleks Daire Satılacak
Antalya Muratpaşa'da icradan dubleks daire satılacak. ...
28.01.2022 (0)
Daire Satılacak
Antalya Muratpaşa'da icradan daire satılacak. ...
28.01.2022 (0)
Seralarda ''Zirai Don'' Nöbeti
Yılın 12 ayında yaş sebze ve meyve üretiminin yapıldığı Antalya'da üreticiler, ü...
28.01.2022 (0)
Belediye’den İş Garantili Kurs
Önemli bir sosyal hizmet projesine imza atmaya hazırlanan Serik Belediyesi, payd...
28.01.2022 (0)
Aspendos Arena'ya İkinci Kez Tahliye Kararı
ANTALYA'da Anadolu Ateşi Dans Topluluğu'nun, bin 300 metrekarelik sahnesi ve 5 b...
28.01.2022 (0)
Futbolcular, Dinler Bahçesi'nde Cuma Namazı Kıldı
Serik’te kamp yapan Süper Lig ve diğer liglerde mücadele eden takımlarda forma g...
28.01.2022 (0)
Serik'te Park Halindeki Otomobil Yandı
Serik ilçesinde park halindeki otomobil yanarak kullanılamaz hale geldi....
28.01.2022 (0)
Kırsalda Karla Mücadelesini Sürdürüyor
ANTALYA Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin kırsalda kar nöbeti devam ediyor. Kar ...
28.01.2022 (0)
SGK İl Nüfusundan Fazla Topluluğa Hizmet Veriyor
Ablay:Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü'ne atanan Beyazıt Ablay ve İl Müdür Y...
28.01.2022 (0)