Foto Galeri WebTV

23 Ocak 2023 Pazartesi  17:57
Dinç: “Biz Bu İşi Başaracağız”
CHP Serik İlçe Başkanı Yusuf Dinç; “Hep birlikte olacağız, iri olacağız, diri olacağız, bir olacağız, biz bu işi başaracağız, tek yol iktidar.”
 

QR Kodu
 

CHP Serik İlçe Başkanı Yusuf Dinç; “Hep birlikte olacağız, iri olacağız, diri olacağız, bir olacağız, biz bu işi başaracağız, tek yol iktidar.”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Serik İlçe Başkanı Yusuf Dinç ve Yönetim Kurulu göreve geldikten bu yana geçen 1 yılın muhasebesi ve bilgilendirmesi için ilçe binasında partililerle danışma meclisinde bir araya geldi. CHP Serik İlçe Danışma Meclisi’nde konuşan CHP Serik İlçe Başkanı Yusuf Dinç, yönetim kurulu üyesi arkadaşları ile birlikte göreve geldiklerin bu yana yaptıkları çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu.

“66 Mahallemizi Ziyaret Ettik”

Başkan Dinç toplantıda yaptığı kocuşmada şunları söyledi; “Mazbatamızı aldıktan sonra öncelikli olarak 66 mahallemizi ziyaret ettik, muhtarlarımızla görüştük, vatandaşlarımız dinledik ve partililerimizle bir araya geldik. Vatandaşlarımızın gönüllerini aldık bütün mahallerimizin sorunlarını yetkili mercilere ileterek takibe aldık.

Yine ilk yaptığımız çalışmalardan birisi de üyeliklerle ilgili oldu. Üye kayıtlarını inceleyip üyesi olmayan, eksik veya yetersiz olan mahallelerimize yeni üye kayıtları yaptık. Üye sayımızı bir yıl içerisinde kontrollü ve liyakatli bir şekilde; partimize ve tüzüğümüze uygun olarak % 70 arttırdık ve arttırmaya devam ediyoruz.”

‘Halkın Kürsüsü’ Programı

“Partimizi kurumsallaştırmak adına parti binamızda görsel panolar oluşturduk, ziyaretçi kayıt defteri ve nöbet sistemi oluşturduk. Milli bayramlarda ve özel günlerde günün anlam ve önemine istinaden etkinlikler yaptık. Her ayın son haftası büyük mahallelerimizde ‘Halkın Kürsüsü’ programımızı gerçekleştirdik ve devam ediyoruz. Antalya Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte uyum içerisinde çalışıp 66 Mahallemizin sorunlarını yerinde tespit ederek çözüm üretmek için mücadele ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz.”

“Bıkmadan Usanmadan Anlatmaya Devam Edeceğiz”

“Mahalle ziyaretlerimizi öncelikle özellikle az oy aldığımız mahallelere yapıyoruz. Örneğin Yeşilvadi Mahallemizden 2 oy almışız. Oraya iki defa gittik, vatandaşlarımız ile muhtarlarımız ile birlikte toplantı yapıp kendimizi, yapacaklarımızı ve partimizi anlattık. Mahalle muhtarlarımız ile sık sık bir araya gelip sorunlarını dinleyip ilgili mercilere iletip çözüm aramaya ve bulmaya devam ediyoruz.

“ Tek Yol İktidar”

“Yazılı ve görsel medyada partimizin çalışmalarını halkımıza anlatıyoruz ve bıkmadan usanmadan da anlatmaya devam edeceğiz. Basın mensuplarımız ile yine geride kalan 1 yıllık değerlendirme için bir araya geleceğiz. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu Ankara’da ziyaret edip Serik ilçemiz ve partimiz ile ilgili raporlarımızı sunduk.

Değerli dostlar partimizde tüm üyelerimizi davet edip danışma meclisimizi gerçekleştirdik. Katılan katkı koyan halkın iktidarını kurmak için fikir beyan eden tüm yol arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum. Hep birlikte olacağız, iri olacağız, diri olacağız, bir olacağız, biz bu işi başaracağız, tek yol iktidar.”

Haber: Osman Türkçe

 
 

 

 

 

reklam

Polise 2 Yeni Araç
Serik İlçe Emniyet Müdürlüğüne 2 yeni araç takviyesi yapıldı....
4.02.2023 (0)
İlçe Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
Serik Kaymakamlığınca 2022-2023 yılı değerlendirme ve planlama toplantısı Kaymak...
4.02.2023 (0)
Kanser Hastası Genç Kız Hayatını Kaybetti
Antalya'da kemik ve akciğer kanseri 20 yaşındaki Havva Nur Aydın, tedavi gördüğü...
4.02.2023 (0)
''Makasın Kapanmama Riski Var''
ATSO Başkanı Bahar: Gelir-Yaşam Maliyeti Makasının Kapanmama Riski Var...
4.02.2023 (0)
Antalya'dan Görüntülendi
ANTALYA'da 2 bin 500 rakımdaki TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi'nin 'Aygöz' adlı ufuk te...
4.02.2023 (0)
Erbaş, Antalya'da Hutbe İrat Etti
Ali Erbaş, ''Zamanın ramazana aktığı bu üç ayları güzel başlangıçlara vesile kıl...
4.02.2023 (0)
Bitter Çikolata Ve Kakaoda 'Kurşun' Tehlikesi
GIDA Mühendisleri Odası Antalya Şube Başkanı Ali Manavoğlu, çikolata ve kakao ku...
4.02.2023 (0)
ATSO'dan Kaleiçi'ne Tam Destek
ANTALYA Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkan Ali Bahar ve yönetim kurulu üyeler...
4.02.2023 (0)
TUTUKLANDI
Karabulut, savcılıkta verdiği ifade sonrası sevk edildiği mahkeme tarafından tut...
4.02.2023 (0)
AKS'nin Yeni Sergisi; Asker Ve Ressam
AKS, Cumhuriyet'in 100'üncü yılını 7 Şubat günü açılacak 'Meşrutiyet'ten Cumhuri...
4.02.2023 (0)