Foto Galeri WebTV

16 Mart 2023 Perşembe  16:24
Yılmaz Adaylığını Açıkladı
MHP Serik eski ilçe başkanlarından Hüseyin Yılmaz, 14 Mayıs’ta yapılacak Milletvekilliği Genel seçimleri için MHP’den milletvekilliği aday adaylığını açıkladı.
 

QR Kodu
 

MHP Serik eski ilçe başkanlarından Hüseyin Yılmaz, 14 Mayıs’ta yapılacak Milletvekilliği Genel seçimleri için MHP’den milletvekilliği aday adaylığını açıkladı.

Bir dönem MHP Serik İlçe Başkanlığı görevini de yürüten Hüseyin Yılmaz, MHP İlçe Teşkilatı binasında yaptığı basın toplantısı ile milletvekili aday adaylığını açıkladı. Toplantıya MHP Serik İlçe Başkanı Osman Üstünmet, MHP milletvekili ada adayı Hüseyin Yılmaz, yönetim kurulu üyeleri, önceki dönem ilçe başkanlarından Avukat Cüneyt Güzel, STK temsilcileri ve partililer katıldılar.

“İlk Aday Adayımız Hüseyin Yılmaz”

MHP Serik İlçe Başkanı Osman Üstünmet toplantıda yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Bir dönem ilçe başkanlığı görevini yürüten Hüseyin Yılmaz 28. Dönem milletvekilliği aday adaylığını açıklamak üzere toplandık. Öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Bizler Serikli bir adayın partimizin listesinden aday olmasını isteriz. Bu doğrultuda elimizden geleni yapacağız. Şu ana kadar ilk aday adayımız Hüseyin Yılmaz. Hedefimiz MHP’nin 14 Mayıs’taki seçimde ilçemizdeki oy oranını yükseltmek. Cumhurbaşkanlığında Cumhur ittifakı adayı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, milletvekilliğinde de partimize oy istiyoruz.”

MHP Milletvekili aday adayı Hüseyin Yılmaz ise konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Teşkilatımızın çeşitli kademelerinde görevler yaptım. Ben MHP’de siyasete Deniztepesi köyünde sandık başında bekleyerek başladım. Çizgimizden vazgeçmeyerek bu günlere geldik. Teşkilatımızda yönetim kurulu üyeliği, ilçe sekreterliği, İlçe başkan yardımcılığı ve 2014-2016 yılları arasında ilçe başkanlığı yaptım. Görevlerimi dört dörtlük yaptığıma inanıyorum. Önümüzdeki dönem partimize milletvekili olarak Allah nasip ederse hizmet etmeyi istiyorum. Bu kutlu yola çıktım. İnşallah Allah muvaffak eder.”

Hüseyin Yılmaz Kimdir?

MHP milletvekili ada adayı Hüseyin Yılmaz özgeçmişini kendi sözleri ile şöyle anlattı; “1975 yılı Antalya İli Serik İlçesi doğdum. İlköğretimimi Deniztepesi Köyü İlköğretim Okulunda, Orta ve Lise Öğrenimimi Serik İmam Hatip Lisesi’nde tamamladım. Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünde Lisans Eğitimimi yaptım. Siyasi hayatımda, 2008 ve 2014 yılları arasında MHP Serik İlçe Teşkilatında değişik görevlerde (yönetim kurulu üyesi, ilçe sekreteri, ilçe başkan Yardımcısı) bulundum. 2014-2016 yılları arasında MHP Serik İlçe Başkanı olarak görev yaptım. Halen Antalya İli Serik İlçesi’nde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak faaliyet göstermekteyim. Evliyim ve 3 çocuk babasıyım.”

Haber: Osman Türkçe

 
 

 

 

 

reklam

CHP Antalya'da 109 Aday Adayı
ANTALYA'da Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) milletvekili olabilmek için 109 ki...
25.03.2023 (0)
Söker ve Kabadayı Yönetimde
Yeni oluşturulan Ak Parti Antalya İl Yönetimi’nde yer alan Serikli Ahmet Söker v...
24.03.2023 (0)
Keyik, Milletvekili Aday Adayı Oldu
AK Parti Antalya Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keyik Yılmaz, partisinden milletveki...
22.03.2023 (0)
Prof. Dr. Ramazan Çalık İyi Parti’ye Katıldı
Serik Belediyesi önceki dönem Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık ve beraberindekile...
20.03.2023 (0)
Coşkun, Adaylığını Açıkladı
Ahmet Ali Coşkun Milliyetçi Hareket Partisi’nde milletvekili aday adayı oldu....
20.03.2023 (0)
Kökçe Aday Oldu
Serikli Ziraat Mühendisi Yaşar Kökçe milletvekili adaylığını açıkladı....
20.03.2023 (1)
Yılmaz Adaylığını Açıkladı
MHP Serik eski ilçe başkanlarından Hüseyin Yılmaz, 14 Mayıs’ta yapılacak Milletv...
16.03.2023 (0)
Ayşen Kurt, İYİ Parti’den Milletvekili Aday Adayı
İŞ insanı ve turizmci Ayşen Kurt, İYİ Parti Antalya Milletvekilliği aday adaylığ...
14.03.2023 (0)
Üstünmet: “2023 Seçimlerine Hazırız”
“Cumhurbaşkanlığında Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a Milletvekilliğinde de Milliyet...
1.02.2023 (0)
Dinç: “Derdinize, Sevincinize Ortak Olmaya Geldik”
Yusuf Dinç: “CHP Serik İlçe Başkanlığı olarak biz size geliyoruz. Derdinize sevi...
30.01.2023 (0)