Foto Galeri WebTV

25 Mayıs 2023 Perşembe  17:47
Kılıçdaroğlu’ndan Serik’e Teşekkür
Serik’i ziyaret eden CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel; “13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun teşekkürlerini ve selamlarını kabul buyurun sevgili Serikliler.”
 

QR Kodu
 

Serik’i ziyaret eden CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel; “13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun teşekkürlerini ve selamlarını kabul buyurun sevgili Serikliler.”

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Serik’e partililere seslendi. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçim çalışmaları kapsamında Serik’e geldi ve vatandaşlarla buluştu. Özgür Özel'in Serik ziyaretine Millet İttifakı’nın yeni ve eski Antalya Milletvekilleri il başkanları, il ve ilçe yöneticileri de eşlik etti.

Sandığa Davet

CHP Milletvekili Özgür Özel'in Serik ziyareti miting havasında geçti. Serik Çınaraltı Meydanı’ndan giriş yapan Özel partililer eşliğinde Cumhuriyet Meydanına kadar geldi. Özgür Özel burada otobüsün üstünden Cumhuriyet Meydanında dolduran Serikli vatandaşlara hitap etti.

Özgür Özel; “Yüreğinde vatan, millet, bayrak, Atatürk sevgisi olan, alnı açık, başı dik, haramdan ve yalandan korkan Serik’in namuslu, çalışkan, düzgün güzel insanlar hepinize merhaba.” Diyerek başladı. Özel, 28 Mayıs Pazar günü yapılacak olan seçimin tarihi bir seçim olduğunu belirterek bütün oy kullanıp kullanmayan bütün vatandaşlara sandığa davet etti. Özel vatandaşlara hitaben; “ Yalanlara inanıp oy vermeyenlerin oranı yüzde 12. Bunlar sizin komşunuz ve bildiğiniz insanlar. Bu insanları bulmak, ikna etmek, sandığa götürmek sizin göreviniz" dedi.

Kılıçdaroğlu’ndan Serik’e Teşekkür

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel konuşmasını şöyle sürdürdü; “Biz Serik’e bir selam verelim demiştik, ama siz böyle burada bir miting yapmışsınız, bir miting kalabalığı oluşturmuşsunuz. Ben Serik’e girerken Ankara ile telefonda görüşüyordum. Telefonla konuştuğum kişi Serik’e geleceğimi duyunca bana dedi ki, ‘Ben Seriklilerden bir şey istemiştim. CHP'yi Serik’te 1. parti yapacaksanız ve Kemal Kılıçdaroğlu'na Cumhurbaşkanlığı seçiminde yüksek destek vereceksiniz demiştim. Sonuçları gördüm teşekkürlerimi ve selamlarımı Seriklilere ilet’ dedi. Konuştuğum kişiyi 13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'ydu. 13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun teşekkürlerini ve selamlarını kabul buyurun sevgili Serikliler.”

Dinç: “Sözümüzü Tuttuk”

CHP Serik İlçe Başkanı Yusuf Dinç göreve geldiklerinde CHP’yi Serik’te birinci parti olacağının sözünü verdiklerini ve sözlerini tuttuklarını belirterek; CHP Grup Başkanvekili Özgür Özeli Millet İttifakı Milletvekilleri ve diğer yetkililerin Serik ziyaretinin mitinge döndüğünü ifade etti. Dinç; “Miting değil sadece bir selamlamaydı. Uzaktan yakından katılan tüm vatandaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz. Teşekkürler Serik.” Dedi

Haber: Osman Türkçe

 
 

 

 

 

reklam

Çelik: “Kutlu Yürüyüş Devam Ediyor”
Çelik, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın kutlu yürüyüşü devam ediyor. Cu...
29.05.2023 (0)
AK Parti Antalya Milletvekilleri Mazbatalarını Ald
ANTALYA'da 28. Dönem Milletvekili Seçimlerinde AK Parti'den milletvekili seçilen...
29.05.2023 (0)
Antalyada 12 İlçe Kılıçdaroğlu,7 İlçe Erdoğan Dedi
ANTALYA'da 28 Mayıs Cumhurbaşkanı seçiminde oy kullanan seçmen sayısında, 14 May...
29.05.2023 (0)
Serik’te Kılıçdaroğlu Birinci
Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Serik’te, Kılıçdaroğlu yüzde 55.69, Erdoğan 44.31 ...
28.05.2023 (0)
‘Türkiye Yüzyılı Başladı'
Türkiye’nin 13. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Oldu...
28.05.2023 (0)
Antalya Yine Kılıçdaroğlu Dedi
Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinin ilk turunda da olduğu gibi ikinci turunda da Antal...
28.05.2023 (0)
Batı Akdeniz'de 2.4 Milyon Seçmen Sandığa Gidiyor
ANTALYA'da, 28 Mayıs Pazar günkü Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçiminde, 14 Mayıs...
26.05.2023 (0)
Kılıçdaroğlu’ndan Serik’e Teşekkür
Serik’i ziyaret eden CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel; “13. Cumhurbaşkanımız Kem...
25.05.2023 (0)
“Güçlü Cumhurbaşkanı İçin Sandık Başına”
Ak Parti Serik İlçe Başkanı Hasan Yıldırım; “Meclis tamam, güçlü cumhurbaşkanı i...
25.05.2023 (0)
Sandığa Gitmeyenleri Bulmak, İkna Etmek Göreviniz
“Yalanlara inanıp oy vermeyenlerin oranı yüzde 12. Bunlar sizin komşunuz ve bild...
25.05.2023 (0)