Foto Galeri WebTV

07 Mayıs 2019 Salı  18:28
Serik Türk Eğitim Sen'i Kutlarım'...
Serik Türk Eğitim Sen tarafından 2018 yılı Ramazan ayında başlatılan ve bu yıl da ikincisi düzenlenen 'Askıda bir pide, siz de katılın bize' kampanyayı ilçemiz adına önemsiyor ve anlamlı buluyoruz.
 

QR Kodu
 

Serik Türk Eğitim Sen tarafından 2018 yılı Ramazan ayında başlatılan ve bu yıl da ikincisi düzenlenen 'Askıda bir pide, siz de katılın bize' kampanyayı ilçemiz adına önemsiyor ve anlamlı buluyoruz.

Özellikle Ramazan ayının içinde düzenlenen bu tür gayretli çalışmaların, bulunduğumuz toplum içinde güzel duyguların yeşermesi ve gelişmesi adına atılan adımlar olduğuna inanıyoruz.

Yıllardı şahsımız ve gazetemiz adına Serik'te de diğer komşu ilçeler, ya da uzak ilçeler veya diğer şehirlerdeki gibi Ramazan ayı etkinlikleri düzenlenmesi için gayret ettik ancak maalesef Serik'te bu etkinlikler bir türlü hayata geçemedi. Çok uzak il ve ilçeleri geçin burnumuzun dibinde (örnek olarak; Manavgat İlçesi ya da Kepez İlçesi) bu tür etkinlikleri her yıl yaparken Serik her Ramazan ayını sessiz bir şekilde geçirmeye devam etti. Umarız bundan sonraki dönemlerde yapılacak olan etkinliklerle Serik'te de diğer ilçeler gibi 'FARKLI' bir Ramazan ayı geçirebilir. Burada yeri gelmişken Ramazan etkinliklerini yıllardır çok güzel bir şekilde ilçelerinde yapan; Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'yü kutlarız. Ayrıca önce Konyaaltı'nda şimdi de Büyükşehirde Ramazan etkinliklerini sürdüren Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'i de tebrik ederiz.

İşte Serik'te 'sessiz' geçen pek hareket olmayan mübarek Ramazan ayında Serik Türk Eğitim Sen tarafından hayata geçirilen 'Askıda bir pide, siz de katılın bize' kampanyasını küçük te olsa ilçede Ramazan ayının yaşandığını hissettiren bir adım olarak görüyor, kendilerini destekliyor ve teşekkür ediyoruz.

 

Haber: Osman Türkçe

 

 
 

  Bu haberle ilgili 1 kişinin yorumu bulunmaktadır.

 

Türk eğitim sen i kutluyorum. Diğer memur send ikamız ne yapıyor acaba???
mahmut korkmaz - 09.05.2019 13:00:00
Uyarı: Web sitemizde yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.AYYILDIZ TOROS GAZETESİ yorum içeriklerini benimsememektedir. Yorumlardan AYYILDIZ TOROS GAZETESİ veya www.ayyildizgazetesi.com sorumlu tutulamaz.

 

 

Kuşaktan Kuşağa Aktarılan Miras
Binlerce gencimiz mezuniyetler yaşayarak yeni bir döneme adım attılar. Bu gençl...
17.06.2019 (0)
Serik Cevap Bekliyor
Şimdi son 2-3 haftadır akıllarda birçok soru dolaşıyor. Acaba Serik Kültür Merke...
11.06.2019 (0)
Serik Türk Eğitim Sen'i Kutlarım'...
Serik Türk Eğitim Sen tarafından 2018 yılı Ramazan ayında başlatılan ve bu yıl d...
07.05.2019 (1)
Mayıs Meclisi'nde Aputkan'dan Güzel Haberler'...
Yeni kaymakamlık binası, kütüphane yeni binaya taşınıyor, 3 köprülü kavşak, merk...
02.05.2019 (0)
Şimdi İcraat Zamanı
Hem Antalya hem de Serik'te yeni belediye başkanları mazbatalarını alarak koltuğ...
09.04.2019 (0)