Foto Galeri WebTV

13 Ocak 2020 Pazartesi  10:27
Teşekkürler
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Serik'ten birçok kurum, kuruluş ve vatandaşlar özel günümüzü kutladılar. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.
 

QR Kodu
 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Serik'ten birçok kurum, kuruluş ve vatandaşlar özel günümüzü kutladılar. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

Gazeteciler olarak her yıl 10 Ocak günü olduğu gibi bu yıl da tüm dostlarımız, sevenlerimiz ve vatandaşlarımız bizleri hatırlayarak günümüzü kutladılar ve bizi bu güzel günümüzde yalnız bırakmadılar. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile güzel dileklerini ve tebriklerini bizlere ileten tüm kurum, kuruluş ve kişilere öncelikle bir kez daha teşekkür ederiz.

Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı birçok kesimden bizlere tebrikler, iyi dilekler ve kutlamalar ulaştı. Günümüzü bizzat gelerek, bizlerle buluşarak kutlayan; CHP Serik İlçe başkan Adayı Yusuf Dinç ve arkadaşlarına, hem Ak Parti İlçe Başkanlığı hem de kendi adına bizleri ziyaret eden emekli öğretmen Ak Parti Serik İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Emin Okudan’a teşekkür ederiz.

Yine bizi ziyarete eden İlçe Milli Eğitim Müdür İkram Ekiz’e, eğitim camiasının değerli isimleri Yusuf Işık ve İdris Aydın’a teşekkür ederiz.

Her yıl olduğu gibi bizleri unutmayan, çiçek gönderen; MHP Serik İlçe Başkanı Ahmet Ali Coşkun, Serik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Recep Savaş, Serik Pazarcılar Odası Başkanı Mevlüt Akıllı, Serik Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Bayar Savran, Serik ve Çevresi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Gülaydın’a, Tuğra Kişisel Gelişim Kursu’na, Türk Eğitim Sen Serik Temsilciliği’ne, Yıldız Petrol Süleyman ve Cemal Yıldız’a çok teşekkür ediyoruz. Günümüzü kutlayan, Ak Parti Serik İlçe Başkanı Hasan Yıldırım, İyi Parti Serik İlçe Başkanı Kadir Bodur’a teşekkür ediyoruz.

Çalışan Gazeteciler Günü’nün sonunda yıllardır artık bir gelenek haline getirdiği zarif davranışını tekrar ederek bizlere tatlı ile ve samimi sohbeti ile gelen Serik Anadolu Lisesi’nde yaptığı görevle herkesin taktirini toplayan Anadolu Lisesi eski Müdür Ramazan Şerif Kaplan ve değerli eşlerine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Serik’te görev yapan gazetecileri Bizim Park Restoranda ağırlayan ve 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’müzü kutlayan Serik eski Belediye Başkanı ve 31 Mart seçimlerinde DSP Serik Belediye Başka Adayı Mehmet Habalı’ya, DSP İl Başkanı Ercan Öngün’e, DSP Serik İlçe Başkanı Yusuf Öztürk’e teşekkür ediyoruz. Nezaketle ve büyük bir ilgi ile bizlere eve sahipliği yapan, günümüzü kutlayan Bizim Park Restoran sahibi Şevket Tunç ve personeline çok teşekkür ediyoruz.

Yine bizlere telefon, mesaj yoluyla ulaşarak günümüzü tebrik eden, meclis üyelerimize, daire müdürlerimize, siyasilere, okul müdürü ve öğretmenlerimize, muhtarlarımıza, kamu ve özel sektör çalışanlarımıza, esnaflarımıza, STK temsilcilerimize ve tüm dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz.

Haber: Osman Türkçe

 
 

 

 

 

Serik’te 49 Adet Toplanma Alanı Var
Antalya İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü verilerine göre olası bir afet durumda i...
23.01.2020 (0)
Büyükşehir’den Evi Yanan Vatandaşa Yardım
Antalya Büyükşehir Belediyesi Serik Hasdümen Mahallesi’nde evi yanan 70 yaşındak...
23.01.2020 (0)
CHP’den Protokole Ziyaret
İbrahim Demir başkanlığındaki CHP Serik İlçe Yönetimi Serik protokol üyelerini z...
23.01.2020 (0)
Fidanların Kuruduğu İddiası Gerçek Değil
11 milyon fidanın yüzde 90'ının kuruduğu yönündeki iddiaların gündeme gelmesi üz...
23.01.2020 (0)
Türkiye'nin İlk Ticari Kahve Üretimi Başlıyor
TÜRKİYE'de ilk defa Gazipaşa'da bir üreticinin hobi amaçlı üretmeyi başardığı ka...
23.01.2020 (0)
OSB'ye Güneş Enerji Önerisi
Başkan, TBMM'de, sanayicinin enerji maliyetini düşürmesi için Antalya Organize S...
23.01.2020 (0)
Daha Fazla Dayanmamız Söz Konusu Değildi
ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ''Daha fazla dayanmamız söz...
23.01.2020 (0)
25'inci Evlilik Yıl Dönümü Kutlaması
LÜKS Hint düğünlerinin son dönemde en gözde merkezlerinden biri olan Antalya'da,...
23.01.2020 (0)
Kasksız Bisikletliye 420 Lira Ceza
Kumluca ilçesinde, simitçi fırınında çalışan Furkan Kudret Öz'e (21), bisikletiy...
23.01.2020 (0)
Sahte Polisi, Kimliğini Soran Kadın Yakalattı
ANTALYA'da K.Y. adlı kadına, telefonda kendisini polis olarak tanıtan kişi, kuyu...
23.01.2020 (0)