Foto Galeri WebTV

13 Ocak 2020 Pazartesi  10:27
Teşekkürler
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Serik'ten birçok kurum, kuruluş ve vatandaşlar özel günümüzü kutladılar. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.
 

QR Kodu
 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Serik'ten birçok kurum, kuruluş ve vatandaşlar özel günümüzü kutladılar. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

Gazeteciler olarak her yıl 10 Ocak günü olduğu gibi bu yıl da tüm dostlarımız, sevenlerimiz ve vatandaşlarımız bizleri hatırlayarak günümüzü kutladılar ve bizi bu güzel günümüzde yalnız bırakmadılar. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile güzel dileklerini ve tebriklerini bizlere ileten tüm kurum, kuruluş ve kişilere öncelikle bir kez daha teşekkür ederiz.

Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı birçok kesimden bizlere tebrikler, iyi dilekler ve kutlamalar ulaştı. Günümüzü bizzat gelerek, bizlerle buluşarak kutlayan; CHP Serik İlçe başkan Adayı Yusuf Dinç ve arkadaşlarına, hem Ak Parti İlçe Başkanlığı hem de kendi adına bizleri ziyaret eden emekli öğretmen Ak Parti Serik İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Emin Okudan’a teşekkür ederiz.

Yine bizi ziyarete eden İlçe Milli Eğitim Müdür İkram Ekiz’e, eğitim camiasının değerli isimleri Yusuf Işık ve İdris Aydın’a teşekkür ederiz.

Her yıl olduğu gibi bizleri unutmayan, çiçek gönderen; MHP Serik İlçe Başkanı Ahmet Ali Coşkun, Serik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Recep Savaş, Serik Pazarcılar Odası Başkanı Mevlüt Akıllı, Serik Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Bayar Savran, Serik ve Çevresi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Gülaydın’a, Tuğra Kişisel Gelişim Kursu’na, Türk Eğitim Sen Serik Temsilciliği’ne, Yıldız Petrol Süleyman ve Cemal Yıldız’a çok teşekkür ediyoruz. Günümüzü kutlayan, Ak Parti Serik İlçe Başkanı Hasan Yıldırım, İyi Parti Serik İlçe Başkanı Kadir Bodur’a teşekkür ediyoruz.

Çalışan Gazeteciler Günü’nün sonunda yıllardır artık bir gelenek haline getirdiği zarif davranışını tekrar ederek bizlere tatlı ile ve samimi sohbeti ile gelen Serik Anadolu Lisesi’nde yaptığı görevle herkesin taktirini toplayan Anadolu Lisesi eski Müdür Ramazan Şerif Kaplan ve değerli eşlerine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Serik’te görev yapan gazetecileri Bizim Park Restoranda ağırlayan ve 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’müzü kutlayan Serik eski Belediye Başkanı ve 31 Mart seçimlerinde DSP Serik Belediye Başka Adayı Mehmet Habalı’ya, DSP İl Başkanı Ercan Öngün’e, DSP Serik İlçe Başkanı Yusuf Öztürk’e teşekkür ediyoruz. Nezaketle ve büyük bir ilgi ile bizlere eve sahipliği yapan, günümüzü kutlayan Bizim Park Restoran sahibi Şevket Tunç ve personeline çok teşekkür ediyoruz.

Yine bizlere telefon, mesaj yoluyla ulaşarak günümüzü tebrik eden, meclis üyelerimize, daire müdürlerimize, siyasilere, okul müdürü ve öğretmenlerimize, muhtarlarımıza, kamu ve özel sektör çalışanlarımıza, esnaflarımıza, STK temsilcilerimize ve tüm dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz.

Haber: Osman Türkçe

 
 

 

 

 

Tekeli’de Başarının Gururu
Geçtiğimiz günlerde açıklanan LGS sonuçlarına göre Tekeli Ortaokulu ve Tekeli İm...
13.08.2020 (0)
Yılmaz: “Ders Alındı mı?”
İnşaat Mühendisleri Odası Serik Temsilciliği Başkanı İnşaat Mühendisi Ali Yılmaz...
13.08.2020 (0)
İnşaat Mühendisleri Yönetimi Belli Oldu
İnşaat Mühendisleri Odası Serik Temsilciliği 17. Dönem Temsilcilik kurulu belirl...
13.08.2020 (0)
Caretta Yuvalarında 'Pandemi' Rekoru
Deniz kaplumbağalarının en büyük yuvalama alanı olan, Türkiye'nin turizm kenti A...
13.08.2020 (0)
Normalleşmeden Payını Almasını İstiyoruz
TÜRKİYE Kahveciler, Kıraathaneciler, Büfeciler Federasyonu Genel Başkanı ve Anta...
13.08.2020 (0)
Kepez'den 'Okula Hazırlık Tarama Testi'
KEPEZ Belediyesi, anasınıfını bitirip ilkokula başlayacak çocuklara okula hazır ...
13.08.2020 (0)
Büyükşehir'in Engelsiz Plajları Rahat ve Güvenli
ANTALYA Büyükşehir Belediyesi'nin engelli bireyleri denizle buluşturan Konyaaltı...
13.08.2020 (0)
Ensar'ın Hayali Gerçek Oldu
ANTALYA'da 9 yıl önce şeker hastalığından iki bacağını kaybeden Ensar Yıldız (31...
13.08.2020 (0)
Konyaaltı'na Burdur'dan Kardeş Geldi
KONYAALTI Belediyesi, sınırlarında Türkiye'nin Maldivleri olarak adından bahsedi...
13.08.2020 (0)
Patara'ya Temmuzda Ziyaretçi Akını
Kaş ilçesindeki Patara Antik Kenti'ne, temmuz ayında rekor ziyaretçi geldi. Anti...
13.08.2020 (0)