Foto Galeri WebTV

11 Ocak 2021 Pazartesi  18:15
Teşekkürler
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Serik'ten birçok kurum, kuruluş, vatandaşlar, okuyucularımız ve dostlarımız özel günümüzü kutladılar. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.
 

QR Kodu
 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Serik'ten birçok kurum, kuruluş, vatandaşlar, okuyucularımız ve dostlarımız özel günümüzü kutladılar. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

Her 10 Ocak günü olduğu gibi bu yıl da tüm dostlarımız, sevenlerimiz ve vatandaşlarımız bizleri hatırlayarak günümüzü kutladılar ve bizi bu güzel günümüzde yalnız bırakmadılar. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile güzel dileklerini ve tebriklerini bizlere ileten tüm kurum, kuruluş ve kişilere öncelikle bir kez daha teşekkür ederiz.

Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı birçok kesimden bizlere tebrikler, iyi dilekler ve kutlamalar ulaştı. Gazeteciler günümüzü büromuza gelerek, bizlerle buluşarak kutlayan; CHP Serik İlçe Başkanı İbrahim Demir ve yönetim kurulu üyeleri, MHP Serik İlçe Başkanı Osman Üstünmet ve yönetimi, Yeniden Refah Partisi Serik İlçe başkanı Mithat Küçük ve yönetimine teşekkür ederiz.

Yıllardır artık bir gelenek haline getirdiği zarif davranışını tekrar ederek bizleri ziyarete gelen; Serik Anadolu Lisesi eski Müdür Ramazan Şerif Kaplan ve değerli eşlerine sonsuz teşekkürlerimizi bu yıl da sunarız. Eğitimci-yazar İdris Aydın’a, Avukat Rasim Demirkan’a da bu güzel günde bizi yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederiz.

Bu yıl da bizleri unutmayarak, çiçek gönderen; Ak Parti Serik İlçe Başkanı Hasan Yıldırım’a, Deva Partisi Serik İlçe Başkanı Uğur Özkan’a, Genç Parti Serik İlçe Başkanı Hasan Çelik’e, Serik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Recep Savaş’a, Serik Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Bayar Savran’a, Serik ve Çevresi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Gülaydın’a, Komisyoncular Derneği Başkanı Yusuf Yılmaz’a, Eğitim İş Sendikası Serik İlçe Temsilciliği’ne, Bahçeşehir Koleji’ne çok teşekkür ediyoruz.

Yine bizlere telefon ve mesaj yoluyla ulaşarak günümüzü tebrik eden, siyasetçilerimize, meclis üyelerimize, daire müdürlerimize, siyasilere, okul müdürü ve öğretmenlerimize, muhtarlarımıza, kamu ve özel sektör çalışanlarımıza, esnaflarımıza, STK temsilcilerimize, vatandaşlarımıza ve tüm dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz.

Haber: Osman Türkçe

 
 

 

 

 

5 Madde Oy Birliği İle Kabul Edildi
116 maddelik gündemle toplanan Antalya Büyükşehir Belediyesi Ocak ayı Meclisi’nd...
17.01.2021 (0)
Büyükşehir’den Ailelere Destek
Antalya Büyükşehir Belediyesi, Serik’te koronavirüs salgını sebebiyle geçim sıkı...
17.01.2021 (0)
Ak Parti’den Kan Bağışı
Ak Parti Serik İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyeleri Kızılay’a kan bağışı yapıtl...
17.01.2021 (0)
Son İşinde Yakalanıp, Tutuklandı
Bir inşaattan malzeme çalarken yakalanan M.Y.'nin (43) çok sayıda sabıka kaydı b...
17.01.2021 (0)
Büyükgebiz, Denetim Komisyonuna Seçildi
İyi Partili Serik Belediye Meclis ÜyesiCengiz Büyükgebiz, Antalya Büyükşehir Bel...
17.01.2021 (0)
Tartıştıkları Motosiklet Sürücüsünü Dövdüler
Serik ilçesinde motosiklet sürücüsü maddi hasarlı kazaya karıştığı kamyonetteki ...
17.01.2021 (0)
Kasasında 2 Çocuk Bulunan Kamyoneti Kaçırdı
Serik ilçesinde, kasasında 2 çocuğun bulunduğu kamyoneti, iş için görüştüğü Suri...
17.01.2021 (0)
Demir Hırsızı Tutuklandı
Serik ilçesinde çeşitli yer ve zamanda demir çalan M.G. (29), polisin takibi son...
17.01.2021 (0)
Toplu Taşımaya Kameralı Takip
ANTALYA kent merkezinde çalışan 690 toplu taşıma otobüsü, an be an kameralarla t...
17.01.2021 (0)
Tünektepe Teleferik Bakıma Giriyor
ANTALYA Büyükşehir Belediyesi Tünektepe Teleferik ve Sosyal Tesisleri yıllık per...
17.01.2021 (0)